176814-2026 - Wettbewerb
Polen – Dieselöl – Sukcesywne dostawy oleju napędowego.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy oleju napędowego.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy do siedziby Łużyckiego Centrum Recyklingu Sp. z o.o. w Marszowie 50 A, 68 200 Żary, oleju napędowego (ON), w zależności od istniejących warunków atmosferycznych (temperatury otoczenia), odpowiednio: letniego, przejściowego, zimowego, którego sposób dostawy oraz jakość będą spełniać wymagania zawarte w aktualnie obowiązujących przepisach prawa, w szczególności w ustawie z dnia 25 sierpnia 2006 r. o systemie monitorowania i kontrolowania jakości paliw (t. j. Dz. U. z 2025 r., poz. 1529) oraz w rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1018) oraz spełniającego wymagania polskiej normy PN-EN 590:2022-08.
Interne KennungBC.ŁCR.271.3.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
LosLOT-0001
Menge2 000 000 Liter