See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Expozice Slavkov a Evropa v období napoleonských válek
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je vybudování nové expozice podle PROJEKTU, která se bude skládat z jednotlivých exponátů, které spolu budou tvořit funkční celek, a to na téma Slavkov a Evropa v období napoleonských válek. Zadavatel hodlá vybudovat v prostorách jižních koníren zámku Slavkov u Brna atraktivní expozici, kterou lze označit jako „zážitkovou v historickém rámci“. Expozice bude instalována v interiéru nemovité národní kulturní památky zámku Slavkov u Brna. Podrobný rozsah předmětu plnění (díla), který požaduje zadavatel realizovat, je blíže specifikován v PROJEKTU a v soupisu prací a výkazu výměr. Dodávkou díla se rozumí úplné a bezvadné provedení veškerých součástí díla specifikovaných v PROJEKTU a provedení všech činností souvisejících s realizací díla, jejichž provedení je pro řádné dokončení díla nezbytné (např. zařízení pracoviště, bezpečnostní opatření apod.)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92521100 Museumsausstellungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92521210 Konservierung von Exponaten, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 71245000 Genehmigungsvorlagen, Konstruktionszeichnungen und Spezifikationen, 92111000 Film- und Videofilmherstellung, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware, 39154000 Messeeinrichtungen, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212000 Programmierung von Anwendersoftware, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 92521210 Konservierung von Exponaten, 71245000 Genehmigungsvorlagen, Konstruktionszeichnungen und Spezifikationen, 92111000 Film- und Videofilmherstellung, 39154000 Messeeinrichtungen, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 39100000 Möbel