2. Verfahren
Verfahren
Titel: Huishoudelijke artikelen t.b.v DJI
Beschreibung: Een Europese aanbesteding voor huishoudelijke artikelen. Binnen de penitentiaire inrichtingen (PI’s) is een constante behoefte aan diverse huishoudelijke artikelen ten behoeve van het dagelijks gebruik door justitiabelen. Het betreft hierbij onder meer producten zoals asbakken, boodschappentassen, douchegordijnen, en andere gebruiksvoorwerpen die zowel in de individuele cel als op de leefafdeling worden ingezet. 836.000 euro
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30193000 Ordnungssysteme und Zubehör, 39221100 Küchenbedarf, 39224340 Mülleimer, 39291000 Wäschereibedarf, 39298900 Diverse Dekorationsartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Huishoudelijke artikelen
Beschreibung: De Europese aanbesteding voor huishoudelijke artikelen. De opdracht wordt in 1 perceel in de markt gezet.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30193000 Ordnungssysteme und Zubehör, 39221000 Kücheneinrichtungen, 39224340 Mülleimer, 39291000 Wäschereibedarf, 39298900 Diverse Dekorationsartikel