See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst ramenwas 2025 - 2029
Beschreibung: Artikel 43 van de wet van 17 juni 2016 De looptijd van de opdracht overschrijdt de limiet van 48 maanden. Rechtvaardiging: De aanbestedende overheid kiest ervoor om een langdurige en duurzame samenwerking aan te gaan, rekening houden met de beste prijs-kwaliteitsverhouding. In dit dossier zijn de inschrijvers verplicht om alle locaties te bezoeken. Meer bepaald betreft het minstens … aantal locaties. Zoniet kunnen ze geen offerte indienen. Dit neemt heel wat tijd in beslag gezien het om heel wat locaties gaat. Bovendien was de voorbereiding van dit dossier heel intensief waarbij veel verschillende actoren betrokken waren die telkens individueel gecontacteerd dienden te worden.
Interne Kennung: PPP0WW-758/5087/tdjd2025_002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ramen wassen gebouwen Mintus en verenigingen
Beschreibung: Ramen wassen gebouwen Mintus en verenigingen
Interne Kennung: tdjd2025_002_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
Los: LOT-0002
Titel: Ramen wassen gebouwen Stad Brugge
Beschreibung: Ramen wassen gebouwen Stad Brugge
Interne Kennung: tdjd2025_002_2