2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizační zajištění Národní výstavy hospodářských zvířat 2025
Beschreibung: Veřejná zakázka je vypsána za účelem organizačního zajištění NÁRODNÍ VÝSTAVY HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT 2025 (dále jen „NVHZ“ nebo „výstava“) NVHZ je největší prohlídkou živočišné produkce v České republice. Předpokládá se, že vystaveno bude 800 ks zvířat – skotu, ovcí, koz, prasat a koní. NVHZ proběhne současně s veletrhem pro živočišnou výrobu Animal Tech.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zadavatel v souladu s ust. § 57 odst. 2 písm. b) ZZVZ sděluje, že v důsledku naléhavé okolnosti spočívající ve výskytu epizootické situace týkající se vystavovaných druhů zvířat nebylo možné v dostatečném časovém předstihu v potřebných podrobnostech specifikovat zadávací podmínky a zadavatel musel přistoupil ke zkrácení lhůty pro podání nabídek oproti lhůtě stanovené v § 57 odst. 1 ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79952100 Organisation von Kulturveranstaltungen, 79341400 Werbekampagnen, 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen, 55110000 Hotel-Übernachtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: A123
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55110000 Hotel-Übernachtungen, 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen, 79341400 Werbekampagnen, 79952100 Organisation von Kulturveranstaltungen