2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi transportu wewnętrznego na terenie ZPD LP w Lęborku w roku 2024
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: Usługi transportu wewnętrznego na terenie ZPD LP Lębork, ul. Wojska Polskiego25, 84-300 Lębork w roku 2024. Przedmiot zamówienia obejmuje następujący zakres usług: 1. Bieżącą obsługę transportową sprzętem zamawiającego a) składu surowca, b) hali traków, c) hali przerobu tarcicy, d) składu tarcicy - załadunek i rozładunek suszarni - załadunek wyrobów sprzedanych (tarcica, wyroby, trociny, opał) - dowóz tarcicy do sortowania i sztaplowania w obrębie składu tarcicy. 2. Naprawy i remonty a) utrzymaniu w sprawności technicznej wózków widłowych i ciągnika lamborghini b) prowadzenie ewidencji przeglądów i remontów sprzętu Zamawiającego c) prowadzenie codziennej obsługi oraz konserwacja sprzętu. 3. Prowadzenie karty pracy sprzętu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 680222-2023
Interne Kennung: P.270.15.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001