17705-2026 - Wettbewerb
Polen – Software-Implementierung – Wdrożenie Elektronicznego Systemu Ewidencji i Rozliczania Pobytu Dziecka w przedszkolach i oddziałach żłobkowych w przedszkolach oraz systemu elektronicznej rekrutacji uczniów w instytucjach oświaty gminy Trzcianka
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWdrożenie Elektronicznego Systemu Ewidencji i Rozliczania Pobytu Dziecka w przedszkolach i oddziałach żłobkowych w przedszkolach oraz systemu elektronicznej rekrutacji uczniów w instytucjach oświaty gminy Trzcianka
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa Wdrożenie Elektronicznego Systemu Ewidencji i Rozliczania Pobytu Dziecka w przedszkolach i oddziałach żłobkowych w przedszkolach oraz systemu elektronicznej rekrutacji uczniów w instytucjach oświaty gminy Trzcianka szczegółowo opisana w zał. nr 5 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia podzielony jest na dwie części. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. Częściami zamówienia są: 1) część 1: Wdrożenie Elektronicznego Systemu Ewidencji i Rozliczania Pobytu Dziecka w przedszkolach i oddziałach żłobkowych w przedszkolach; 2) część 2: Wdrożenie systemu elektronicznej rekrutacji uczniów w instytucjach oświaty. 3. Celem projektu jest: 1) Część 1 ­ Wprowadzenie elektronicznego systemu obecności w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach oraz oddziałach żłobkowych w przedszkolach (e­dziennik). System ten będzie służył do ewidencji obecności dzieci oraz do rozliczeń za pobyt i wyżywienie, co pozwoli na poprawę dokładności i efektywności procesów rozliczeniowych. System zostanie wdrożony do 5 gminnych przedszkoli (wraz z oddziałami żłobkowymi) i 4 oddziałów przedszkolnych w ww. szkołach podstawowych; 2) Część 2 ­ Wdrożenie systemu elektronicznej rekrutacji (e­rekrutacja) do szkół, przedszkoli i oddziałów żłobkowych (nabór ciągły). System ten ma na celu automatyzację procesu naboru uczniów, umożliwiając rodzicom składanie wniosków rekrutacyjnych online oraz śledzenie statusu rekrutacji. Systemem zostanie objętych 5 przedszkoli i 6 szkół podstawowych (a 4 z tych szkół mają również oddziały przedszkolne) oraz 4 odziały żłobkowe
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72265000 Software-Konfiguration, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelWdrożenie Elektronicznego Systemu Ewidencji i Rozliczania Pobytu Dziecka w przedszkolach i oddziałach żłobkowych w przedszkolach
BeschreibungWprowadzenie elektronicznego systemu obecności w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach oraz oddziałach żłobkowych w przedszkolach (e­dziennik). System ten będzie służył do ewidencji obecności dzieci oraz do rozliczeń za pobyt i wyżywienie, co pozwoli na poprawę dokładności i efektywności procesów rozliczeniowych. System zostanie wdrożony do 5 gminnych przedszkoli (wraz z oddziałami żłobkowymi) i 4 oddziałów przedszkolnych w ww. szkołach podstawowych
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak
LosLOT-0002
TitelWdrożenie systemu elektronicznej rekrutacji uczniów w instytucjach oświaty.
BeschreibungWdrożenie systemu elektronicznej rekrutacji (e-rekrutacja) do szkół, przedszkoli i oddziałów żłobkowych (nabór ciągły). System ten ma na celu automatyzację procesu naboru uczniów, umożliwiając rodzicom składanie wniosków rekrutacyjnych online oraz śledzenie statusu rekrutacji. Systemem zostanie objętych 5 przedszkoli i 6 szkół podstawowych (a 4 z tych szkół mają również oddziały przedszkolne) oraz 4 odziały żłobkowe.