2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa napojów bezalkoholowych oraz konserw mięsnych i rybnych dla 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zegrzu
Beschreibung: zakup i dostawa napojów bezalkoholowych oraz konserw mięsnych i rybnych dla 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zegrzu
Interne Kennung: ZP/18/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp Zamawiający skraca termin składania ofert do 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia w związku z nieplanowanym wcześniej zabezpieczeniem żywienia podczas ćwiczeń wojskowych. Ze względu na brak możliwości żywienia na stołówce wojskowej wymagane jest wydanie suchego prowiantu. W związku z powyższym zaistniała konieczność szybszego zawarcia umów na żywienie bieżące.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa napojów bezalkoholowych
Beschreibung: Zakup i dostawa napojów bezalkoholowych
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 15980000 Alkoholfreie Getränke
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, do wysokości 200 % zamówienia podstawowego określonego w załączniku nr …. (odpowiednio dla części) Formularz cenowy. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 2) Zamawiający powiadomi Wykonawcę w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. 3) Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej umowy na zamówienie podstawowe w przypadku konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania osób żywionych, w szczególności w przypadku konieczności realizacji przez Zamawiającego dodatkowych, nieprzewidzianych przedsięwzięć takich jak szkolenia, ćwiczenia i zgrupowania zadaniowe. 4) Wykonawca zostanie poinformowany o potrzebie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji na piśmie lub drogą e-mail z co najmniej dwu tygodniowym wyprzedzeniem. 5) Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 6) Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 7) W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8) Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Zakup i dostawa konserw mięsnych i rybnych
Beschreibung: Zakup i dostawa konserw mięsnych i rybnych
Interne Kennung: Część 2