2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sportovní areál Ohrada 2026 – Etapa I
Beschreibung: Předmětem jsou stavební práce v rámci akce Sportovní areál Ohrada ve Vsetíně, jehož vlastníkem je město Vsetín. Řešené území se nachází v jihozápadní části města Vsetín, v městské části Ohrada, v katastrálním území Vsetín. Jedná se o plochu bývalého fotbalového hřiště s atletickým oválem obklopenou ze západu řekou Vsetínská Bečva, ze severu a východu je sportovní areál obklopen mimoúrovňovou komunikací spojující Valašské Meziříčí a Horní Lideč a z jihu plochami TJ MEZ Vsetín. Stavební práce řeší úpravu stávajícího nefunkčního fotbalového hřiště včetně venkovní tribuny, která bude nahrazena novým sportovištěm a zázemím s tribunou. Cílem projektu je vytvořit prostředí pro trénink a soutěže pro: fotbal, atletiku a hasiče. Stavební práce se zaměřují na úpravu ploch pro fotbalové hřiště se zavlažováním, atletický ovál na 400 m a ostatní atletické disciplíny. Dále na zhotovení kryté divácké tribuny pro 300 osob, objekt šaten a zázemí pro sportovce, gastro provoz, ubytování a umístění cvičné věže a skladu vybavení pro sportovní soutěže hasičů. Celý areál bude oplocen. Objekty, které v minulosti plnily funkci tribuny a zázemí budou předmětem demolice. Stavební práce budou rozděleny na dvě etapy: 1) Sportovní areál Ohrada 2026 – Etapa I Celkové předpokládané náklady etapa I. 40 000 000 Kč bez DPH Předpokládané objekty v rámci etapy I. a. Fotbalové hřiště včetně zavlažování b. Atletický ovál, atletické a hasičské disciplíny c. Terénní úpravy stávajících valů d. Další drobné objekty 2) Sportovní areál Ohrada 2026 – Etapa II Celkové předpokládané náklady etapa II. 140 000 000 Kč bez DPH Předpokládané objekty v rámci etapy II. a. Zázemí stadionu s tribunou b. Objekt s gastro provozem a ubytováním c. Komunikace, zpevněné plochy, parkoviště, plot, brány a branky d. Zpevněné plochy a oplocení e. Trafostanice f. Přípojka vody g. Přípojka kanalizace splašková Etapa II bude zadávána jako samostatná veřejná zakázka s předpokládanou realizací v roce 2027.
Interne Kennung: MUVS- S 3953/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212224 Bau von Stadien, 45212221 Bauarbeiten für Sportplätze
5. Los
Los: LOT-0001