177087-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Server – Servery
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelServery
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka celkem 10 ks serverů, z čehož zadavatel požaduje 6 ks výkonných serverů a 4 ks serverů s jedním CPU (se sníženým výkonem jakožto ekonomičtější variantu). Servery jsou určené jako náhrada stávajících infrastrukturních serverů, jejichž stáří překročilo 8 let. Servery budou vybaveny konektivitami pro připojení k diskovým SAN úložištím iSCSI a FC. Standardně budou osazeny 512 GB RAM s možností rozšíření. Předmět veřejné zakázky je podrobně specifikován následujícími přílohami zadávací dokumentace: - Závazný text kupní smlouvy - Technická specifikace - Verifikační tabulka Podrobná specifikace dodávek včetně jejich popisu a technických parametrů pro stanovení nabídkové ceny je uvedena v Technické specifikaci a Verifikační tabulce, které jsou přílohami Zadávací dokumentace. Uvedené požadované parametry jsou parametry minimální není-li uvedeno jinak. Účastník nabídne předmět veřejné zakázky ve stejné či lepší kvalitě a parametrech uvedených v Technické specifikaci.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungVZ-27/2025