2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z wdrożeniem serwerowej infrastruktury IT, obejmującej serwery, macierze dyskowe, urządzenia sieciowe, oprogramowanie wirtualizacyjne, systemy backupu ,usługę kopii zapasowej do chmury w ramach projektu „Cyfrowa transformacja ZOZ w Suchej Besk poprzez rozwój elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM), usług cyfrowych w zakresie e-zdrowia oraz podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wdrożeniem serwerowej infrastruktury IT, obejmującej serwery, macierze dyskowe, urządzenia sieciowe, oprogramowanie wirtualizacyjne, systemy backupu oraz usługę kopii zapasowej do chmury w ramach projektu „Cyfrowa transformacja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej poprzez rozwój elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM), usług cyfrowych w zakresie e-zdrowia oraz podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa” w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Vorherige Bekanntmachung: 53860-2026
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/15/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wraz z wdrożeniem serwerowej infrastruktury IT, obejmującej serwery, macierze dyskowe, urządzenia sieciowe, oprogramowanie wirtualizacyjne, systemy backupu oraz usługę kopii zapasowej do chmury w ramach projektu „Cyfrowa transformacja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej (...)