2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa sprzętu medycznego w ramach przedsięwzięcia pod nazwą Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Małopolskim polegająca na rozbudowie o nowobudowane wschodnie skrzydło „D” oraz remont piętra budynku „B” wraz z dostosowaniem pomieszczeń na potrzeby Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego i Pododdziału Geriatrycznego” – II post. część VI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego w ramach przedsięwzięcia pod nazwą Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Małopolskim polegająca na rozbudowie o nowobudowane wschodnie skrzydło „D” oraz remont piętra budynku „B” wraz z dostosowaniem pomieszczeń na potrzeby Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego i Pododdziału Geriatrycznego” – II post. część VI PAKIET VI – Sprzęty medyczne różne Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (Rozdział III SWZ) oraz Projektowanie Postanowienia Umowne w sprawie zamówienia publicznego (Rozdział IV SWZ).
Interne Kennung: Zn_2025_28
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0019
Beschreibung: „Dostawa sprzętu medycznego w ramach przedsięwzięcia pod nazwą Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Małopolskim polegająca na rozbudowie o nowobudowane wschodnie skrzydło „D” oraz remont piętra budynku „B” wraz z dostosowaniem pomieszczeń na potrzeby Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego i Pododdziału Geriatrycznego” – II postępowanie część VI PAKIET VI – Sprzęty medyczne różne Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (Rozdział III SWZ) oraz Projektowanie Postanowienia Umowne w sprawie zamówienia publicznego (Rozdział IV SWZ).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte