177204-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels – USŁUGA KOMPLEKSOWEJ ORGANIZACJI 3-DNIOWEJ KRAJOWEJ WIZYTY SIECIUJĄCEJ DLA INTERESARIUSZY ŚWIĘTOKRZYSKIEGO SYSTEMU INNOWACJI DO POZNANIA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUSŁUGA KOMPLEKSOWEJ ORGANIZACJI 3-DNIOWEJ KRAJOWEJ WIZYTY SIECIUJĄCEJ DLA INTERESARIUSZY ŚWIĘTOKRZYSKIEGO SYSTEMU INNOWACJI DO POZNANIA
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej organizacji 3-dniowej krajowej wizyty sieciującej dla Interesariuszy Świętokrzyskiego Systemu Innowacji do Poznania. 2. Zamawiający zakłada maksymalną liczbę osób uczestniczących w wizycie sieciującej - 15 osób. Liczba uczestników wizyty może ulec zmniejszeniu do minimum 10 osób. Wykonawca do obliczenia ceny oferty brutto przyjmuje maksymalną liczbę uczestników wizyty, tj. 15 osób, natomiast rozliczenia odbędą się za rzeczywistą liczbę uczestników wizyty po cenie jednostkowej wskazanej w „Formularzu oferty”. 3. O ostatecznej liczbie uczestników wizyty Zamawiający poinformuje Wykonawcę maksymalnie do 5 dni po zawarciu umowy. 4. Miejsce wizyty sieciującej - województwo wielkopolskie: Poznań 5. Do zadań Wykonawcy należeć będzie m.in.: 1) zabezpieczenie logistyczne wizyty sieciującej (transport, ubezpieczenie, rezerwacja i zakup ewentualnych wejściówek do wskazanych w planie wizyty sieciującej miejsc/instytucji/ targów, materiałów edukacyjnych, zapewnienia atrakcji kulturalnej), 2) obsługa wizyty sieciującej w zakresie zapewnienia zakwaterowania i wyżywienia, 3) obsługa wizyty sieciującej w zakresie zapewnienia opiekuna merytorycznego. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) zamówienia znajduje się z Załączniku nr 1 do SWZ. 7. Rozliczenia między zamawiającym i wykonawcą prowadzone będą w złotych polskich.
Interne KennungOK-III.272.1.23.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrenshttps://sejmik-kielce.logintrade.net/zapytania_email,225935,68484cef2bb60ec483224798877e913a.html
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
5. Los
LosLOT-0001