177245-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Beleuchtungssysteme – Modernizace světelných parků MDP – LED technologie – světla pro divadlo Komedie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizace světelných parků MDP – LED technologie – světla pro divadlo Komedie
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace LED divadelního osvětlení pro objekt Divadla Komedie, které je součástí organizace Městská divadla pražská. Plnění zahrnuje dodávku nových LED světelných zařízení včetně veškerého potřebného příslušenství, jejich uvedení do provozu a ověření funkčnosti v rámci stávajícího světelného systému divadla. Součástí plnění je rovněž doprava do místa plnění, instalace dodaných zařízení, jejich zapojení, základní nastavení a odzkoušení provozu. Dodavatel je povinen dodat veškeré komponenty nové, nepoužité a odpovídající technickým parametrům stanoveným zadavatelem. Podrobná technická specifikace jednotlivých typů svítidel, jejich parametrů a požadovaného příslušenství je uvedena v příloze zadávací dokumentace – Technická specifikace LED osvětlení. Bližší specifikace je uvedena v bodě 4 této zadávací dokumentace.
Interne Kennung1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31527260 Beleuchtungssysteme
5. Los
LosLOT-0001