177272-2025 - Wettbewerb
Polen – Kalkmehl – Dostawa 100 ton wapna palonego mielonego wysokoreaktywnego (CaO) do higienizacji odwirowanych osadów ściekowych (kod 19 08 05) do Oczyszczalni Ścieków w Gorzowie Wlkp.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 100 ton wapna palonego mielonego wysokoreaktywnego (CaO) do higienizacji odwirowanych osadów ściekowych (kod 19 08 05) do Oczyszczalni Ścieków w Gorzowie Wlkp.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa 100 ton wapna palonego mielonego wysokoreaktywnego (CaO) do higienizacji odwirowanych osadów ściekowych (kod 19 08 05) do Oczyszczalni Ścieków w Gorzowie Wlkp. ul. Kostrzyńska 158. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Części III specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: ZP/5/2025/PL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44921210 Kalkmehl
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa 100 ton wapna palonego mielonego wysokoreaktywnego (CaO) do higienizacji odwirowanych osadów ściekowych (kod 19 08 05) do Oczyszczalni Ścieków w Gorzowie Wlkp. ul. Kostrzyńska 158 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Części III specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).