See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhandelingsprocedure (aankondiging gegunde opdracht) aanschaf zaaksysteem
Beschreibung: Deze procedure wordt gebruikt om een overeenkomst te sluiten met Visma Circle met een beroep op de onderhandelingsprocedure zonder aankondiging op grond van artikel 2.32, eerste lid onder b onder 2 Aanbestedingswet 2012. Opdrachtgever werkt zaakgericht. Zaakgericht werken helpt de opdrachtgever om dienstverlening en bedrijfsvoering te verbeteren. Samengevat helpt zaakgericht werken om (1) de dienstverlening te verbeteren, (2) informatievoorziening te verbeteren door toegankelijke dossiers en (3) bedrijfsvoering te optimaliseren door uniforme processen op te zetten. Daaromheen gebruikt Opdrachtgever taak specifieke applicaties voor specifieke werkzaamheden. Opdrachtgever wenst daarom een zaaksysteem aan te schaffen voor de duur van vijf initiële contractjaren en vijf keer de mogelijkheid om met één jaar te verlengen. Het zaaksysteem dient invulling te geven aan verschillende applicatiecomponenten. Het gaat hierbij ondermeer om de applicatiecomponenten: • Klantcontact • Zaken (waaronder Bestuurlijke besluitvorming, Subsidies, Bezwaarschriften) • Archivering • Formulieren • Klantportaal • Scanherkenning • Sjabloongenerator
Interne Kennung: T119008
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000