2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu medycznego z wyposażeniem oraz montaż i przeszkolenie personelu na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu
Beschreibung: Pakiet 1: a) Zestaw kardiomonitorów wraz z Centralą monitoringu i mobilnymi modułami podglądowymi – 1 zestaw b) Aparat USG – echo serca – 1 szt. c) Zestaw kardiologiczny z próbami wysiłkowymi – 1 zestaw d) Aparat EKG (2 szt.) i holter ciśnieniowy (4 szt. ) do opieki ambulatoryjnej Pakiet 2: Defibrylator z kardiowersją – 1 szt.
Interne Kennung: ZP/PN/02/3/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZP/PN/02/3/2026_1
Beschreibung: Pakiet 1: a) Zestaw kardiomonitorów wraz z Centralą monitoringu i mobilnymi modułami podglądowymi – 1 zestaw b) Aparat USG – echo serca – 1 szt. c) Zestaw kardiologiczny z próbami wysiłkowymi – 1 zestaw d) Aparat EKG (2 szt.) i holter ciśnieniowy (4 szt. ) do opieki ambulatoryjnej
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: ZP/PN/02/3/2026_2
Beschreibung: Pakiet 2: Defibrylator z kardiowersją – 1 szt.
Interne Kennung: Pakiet 2