See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków - programy lekowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków, obejmujących programy lekowe, do apteki szpitalnej – zgodnie z nazwą i ilością określoną w zadaniach cenowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na zadania. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na całe zadania - 12
Interne Kennung: ZP/01/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 1 - NINTEDANIB program lekowy idiopatycznego włóknienia płuc
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków – NINTEDANIB program lekowy idiopatycznego włóknienia płuc – zgodnie z nazwą i ilością określoną w formularzu asortymentoow-cenowym – załącznik 1.1.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 2 - Nivolumab program lekowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków – Nivolumab program lekowy – zgodnie z nazwą i ilością określoną w formularzu asortymentoow-cenowym – załącznik 1.1.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 3 -Atezolizumab -program lekowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków – Atezolizumab -program lekowy – zgodnie z nazwą i ilością określoną w formularzu asortymentoow-cenowym – załącznik 1.1. Oferta powinna dotyczyć całego zadania
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 4 -Pembrolizumab - programy lekowy
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 5 -Durvalumab - program lekowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków – Pembrolizumab - programy lekowy – zgodnie z nazwą i ilością określoną w formularzu asortymentoow-cenowym – załącznik 1.1. Oferta powinna dotyczyć całego zadania
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 6 -Ipilimumab - program lekowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków – Ipilimumab - program lekowy – zgodnie z nazwą i ilością określoną w formularzu asortymentoow-cenowym – załącznik 1.1. Oferta powinna dotyczyć całego zadania
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 7 -Osimertinib - program lekowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków –Osimertinib - program lekowy – zgodnie z nazwą i ilością określoną w formularzu asortymentoow-cenowym – załącznik 1.1. Oferta powinna dotyczyć całego zadania
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 8 -Benralizumab program lekowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków –Benralizumab program lekowy leczenie ciężkiej astmy alergicznej IgE zależnej oraz ciężkiej astmy eozynofilowej – zgodnie z nazwą i ilością określoną w formularzu asortymentoow-cenowym – załącznik 1.1. Oferta powinna dotyczyć całego zadania
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 9 - Mepolizumab program lekowy l
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków –Mepolizumab program lekowy leczenie ciężkiej astmy alergicznej IgE zależnej oraz ciężkiej astmy eozynofilowej – zgodnie z nazwą i ilością określoną w formularzu asortymentoow-cenowym – załącznik 1.1. Oferta powinna dotyczyć całego zadania
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 10 - Omalizumab- program lekowy leczenie ciężkiej astmy alergicznej IgE zależnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków –Omalizumab- program lekowy leczenie ciężkiej astmy alergicznej IgE zależnej – zgodnie z nazwą i ilością określoną w formularzu asortymentoow-cenowym – załącznik 1.1. Oferta powinna dotyczyć całego zadania
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 11 - Dupilumab - program lekowy leczenie ciężkiej astmy z zapaleniem typu 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków –Dupilumab - program lekowy leczenie ciężkiej astmy z zapaleniem typu 2 – zgodnie z nazwą i ilością określoną w formularzu asortymentoow-cenowym – załącznik 1.1. Oferta powinna dotyczyć całego zadania
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 12 - NINTEDANIB - program lekowy leczenia raka płuc
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków –NINTEDANIB - program lekowy leczenia raka płuc – zgodnie z nazwą i ilością określoną w formularzu asortymentoow-cenowym – załącznik 1.1. Oferta powinna dotyczyć całego zadania
Interne Kennung: Zadanie nr 12