See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa leków, preparatów farmaceutycznych, leków onkologicznych, wyrobów medycznych, materiałów opatrunkowych, środków odkażających i innych.”
Beschreibung: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11.09.2019r. Prawo zamówień publicznych. Szacunkowa wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanym na podstawie art. 3 ust. 2 p.z.p. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa leków, preparatów farmaceutycznych, leków onkologicznych, wyrobów medycznych, materiałów opatrunkowych, środków odkażających i innych.” Przedmiot zamówienia obejmuje 37 niepodzielnych części, dla których Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, iż oferta w każdej z nich winna być pełna i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w formularzu cenowym
Vorherige Bekanntmachung: 680991-2025
Interne Kennung: NLZ.2024.271.72
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1- Osilodrostatum
Beschreibung: 3 pozycje
Interne Kennung: Część 1- Osilodrostatum
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Wartość zamówienia w ramach „prawa opcji” wynosi max 50% wartości zamówienia podstawowego. Decyzję co do możliwości skorzystania z „prawa opcji” Zamawiający uzależnia od wielkości bieżącego zapotrzebowania na leki i wyroby objęte zamówieniem. Łączną szacunkową ilość zamówienia w ramach „prawa opcji” określa załącznik nr 1a do oferty – formularz cenowy w kolumnie „wartość z opcją”.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 -Tebentafuspum
Beschreibung: 1 pozycja
Interne Kennung: Część 2 -Tebentafuspum
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Daunorubicini hydrochloridum + Cytarabinum
Interne Kennung: Część 8 - Daunorubicini hydrochloridum + Cytarabinum
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Seluetinibum (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Beschreibung: 2 pozycje
Interne Kennung: Część 9 - Seluetinibum (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Farycymab (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Interne Kennung: Część 10 - Farycymab (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Iksekizumabum (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Interne Kennung: Część 12 - Iksekizumabum (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 -Trimebutine maleate
Interne Kennung: Część 23 -Trimebutine maleate
Los: LOT-0025
Titel: Część 25 - Leki różne (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Beschreibung: 5 pozycji
Interne Kennung: Część 25 - Leki różne (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Los: LOT-0026
Titel: Część 26 - Risperidonum
Interne Kennung: Część 26 - Risperidonum
Los: LOT-0027
Titel: Część 27 -Clofarabinum
Interne Kennung: Część 27 -Clofarabinum
Los: LOT-0028
Titel: Część 28 - Indocyanine green
Interne Kennung: Część 28 - Indocyanine green
Los: LOT-0029
Titel: Część 29 - Flucitosinum
Interne Kennung: Część 29 - Flucitosinum
Los: LOT-0030
Titel: Część 30 - Deferasiroxum
Interne Kennung: Część 30 - Deferasiroxum
Los: LOT-0031
Titel: Część 31 -Cyproteroni acetas
Interne Kennung: Część 31 -Cyproteroni acetas
Los: LOT-0032
Titel: Część 32 - Flecainidi acetas
Interne Kennung: Część 32 - Flecainidi acetas
Los: LOT-0033
Titel: Część 33 - Leki recepturowe
Interne Kennung: Część 33 - Leki recepturowe
Los: LOT-0034
Titel: Część 34 -Opatrunek uciskowy
Interne Kennung: Część 34 -Opatrunek uciskowy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Los: LOT-0036
Titel: Część 36 - Erdafitinibum (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Interne Kennung: Część 36 - Erdafitinibum (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Los: LOT-0037
Titel: Część 37 -Ritlecitinibum (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Interne Kennung: Część 37 -Ritlecitinibum (z możliwością stosowania w programie lekowym)