See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ophaling en verwerking van klein gevaarlijk afval (KGA)
Beschreibung: IVAGO is op zoek naar een aanbieder voor het ophalen en verwerken van klein gevaarlijk afval (KGA), dat selectief werd ingezameld op 6 recyclageparken (Gent en Destelbergen) en op een aantal specifieke locaties van stadsdiensten/scholen. Tevens dienen lege recipiënten te worden geleverd voor de selectieve inzameling. De opdracht betreft een periode van 4 jaar en neemt een aanvang op datum van 1 juli 2026. Onder KGA wordt verstaan het Klein Gevaarlijk Afval, ook wel kleine chemische afvalstoffen genoemd, betreft huishoudelijk afval dat in kleine hoeveelheden wordt geproduceerd, maar gevaarlijke eigenschappen vertoont voor de menselijke gezondheid of het milieu. Het vereist een specifieke verwerking om de impact te voorkomen of te beperken. In het VLAREMA 5.2.2.1 wordt aangegeven wat als KGA wordt beschouwd en dient te worden ingezameld en afgevoerd. De inzameling van motorolie maakt deel uit van de opdracht evenals achtergelaten geneesmiddelen en gasflessen. De inzameling van onder vermelde afvalfracties vallen buiten de opdracht: - droge batterijen (Bebat) - loodaccu’s - frituurolie - TL- en spaarlampen (Recupel) - Toners en cartridges (Recupel) - Rookmelders (Recupel) - Banden (Recytyre) De opdrachthouder stelt per afvalproduct begrepen onder deze opdracht inzamelrecipiënten ter beschikking waarin de respectievelijke KGA-soort dient te worden opgeslagen in afwachting van ophaling. Er wordt geen vergoeding voorzien voor het gebruik van de inzamelrecipiënten: het gebruik hiervan dient inbegrepen te zijn in de voorgestelde eenheidsprijzen. Op het einde van de opdracht moet de opdrachthouder de op de recyclageparken en op de locaties van de stadsdiensten geplaatste recipiënten op zijn kosten weer wegnemen, in overleg met IVAGO. IVAGO verwacht van de inschrijver een volledige, veilige en wettelijk conforme oplossing voor de ophaling, het transport en de verwerking van klein gevaarlijk afval (KGA) afkomstig van recyclageparken en stadsdiensten. Plaats van de 6 Recyclageparken waar de ophaling dient te gebeuren: • RP DB Stapsteenweg 8, 9070 Destelbergen. • RP DR Koninginnelaan 1Z, 9031 Drongen. • RP GA Gaardeniersweg 21, 9000 Gent. • RP GB Jan Samijnstraat, 9050 Gentbrugge. • RP OO Lourdesstraat 4, 9041 Oostakker. • RP PR Proeftuinstraat 43, 9000 Gent. Plaats van de specifieke locaties van stadsdiensten waar het KGA op afroep moet worden opgehaald: • Dienst Aankoop en Logistiek, Departement Facility Management Henri Farmanstraat 30, 9000 Gent. • Stedelijk Buitengewoon Secundair Onderwijs Instituut Bert Carlier Campus Offerlaan, Offerlaan 3, 9000 Gent. • CVO Gent Volwassenonderwijs, Martelaarslaan 13 A, 9000 Gent. • Secundair Kunstinstituut, Ottogracht 4, 9000 Gent. • FM Themagebouwen bouwtechniek, St-Salvatorstraat 16, 9000 Gent. De lijst van ophaalpunten is niet limitatief en kan in de loop van de opdracht worden aangevuld. Het is ook mogelijk dat éénmalige afhalingen dienen te gebeuren op andere adressen van de stadsdiensten.
Interne Kennung: PPP0WP-290/6094/26.012
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 26.012_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Zie technische bepalingen.)