2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie DCP vervanging voor 13 stations
Beschreibung: HTM is voornemens de DCP installaties op 13 stations te vervangen. HTM is voornemens deze opdracht om technische redenen rechtstreeks te gunnen aan Siemens. De geraamde opdrachtwaarde bedraagt EUR 1.337.740. HTM publiceert hiervoor een vrijwillige transparantie vooraf. Met deze publicatie informeert HTM de markt over het voornemen tot gunning. Na publicatie geldt een bezwaartermijn van 20 kalenderdagen. Binnen deze termijn kunnen marktpartijen vragen stellen of bezwaar maken tegen het voorgenomen gunningsbesluit. Een bezwaar kan worden verstuurd naar p.ruiterman@htm.nl met in het onderwerp de titel van de publicatie Na afloop van deze termijn kan HTM overgaan tot definitieve gunning van de opdracht aan Siemens.
Interne Kennung: 200412389
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31210000 Elektrische Geräte zum Schalten oder Schützen von Stromkreisen
5. Los
Los: LOT-0000