2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu miasta Tarnobrzega odbieranych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy”
Beschreibung: 1. Wykonawca zobowiązany jest zorganizować i prowadzić odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych wytwarzanych na nieruchomościach zamieszkałych zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie, prawem miejscowym oraz z zapisami niniejszego OPZ. Usługa obejmuje około 4 330 gospodarstw domowych w zabudowie zagrodowej i jednorodzinnej, zamieszkiwanych przez około 10 500 mieszkańców oraz około 3 340 budynków wielolokalowych, w których zamieszkuje około 23 000 mieszkańców. Liczba obsługiwanych nieruchomości w zakresie odbioru odpadów komunalnych może ulec zarówno zwiększeniu jak i zmniejszeniu o maksymalnie 10%. Zmiana taka nie będzie stanowić podstawy zmiany umowy bądź wynagrodzenia Wykonawcy. 2. W okresie od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-22.00 Wykonawca zobowiązany jest do odbioru następujących rodzajów odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości – bezpośrednio z posesji: 1) zmieszane odpady komunalne; 2) selektywnie zebrane odpady komunalne (tj.: papier i tektura, metale, szkło, tworzywa sztuczne, popiół, opakowania wielomateriałowe), bioodpady (w okresie poświątecznym choinek); 3) odpady wielkogabarytowe; 4) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny; 5) odpady budowlano-remontowe i rozbiórkowe; 6) zużyte opony; z częstotliwością: 1) zabudowa jednorodzinna: A. zmieszane odpady komunalne – co dwa tygodnie; B. selektywnie zbierane odpady komunalne: • w terminie od kwietnia do października – co dwa tygodnie, • w terminie od listopada do marca – co cztery tygodnie; • popiół w terminie od października do maja – raz w miesiącu; C. zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, meble i inne odpady wielkogabarytowe oraz odpady budowlano-remontowe i rozbiórkowe, zużyte opony – raz na kwartał zgodnie z ustalonym z przedsiębiorcą odbierającym odpady harmonogramem. Zamiar przekazania odpadów do odbioru sprzed posesji, altany mieszkaniec zgłasza telefonicznie minimum dzień przed planowanym w harmonogramie odbiorem; 2) zabudowa wielorodzinna: A. zmieszane odpady komunalne – trzy razy na tydzień; B. selektywnie zbierane odpady komunalne: a) w terminie od kwietnia do października – trzy razy na tydzień, b) w terminie od listopada do marca – dwa razy na tydzień, c) popiół w terminie od października do maja – raz w miesiącu; C. zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, meble i inne odpady wielkogabarytowe oraz odpady budowlano-remontowe i rozbiórkowe, zużyte opony: raz w miesiącu.
Vorherige Bekanntmachung: 673324-2025
Interne Kennung: BZP-I.271.59.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001