See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa prywatnej opieki medycznej dla pracowników i doktorantów Uniwersytetu Łódzkiego oraz członków ich rodzin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup usług prywatnej opieki medycznej dla pracowników Uniwersytetu Łódzkiego oraz członków ich rodzin
Vorherige Bekanntmachung: 823961-2025
Interne Kennung: 3/ZP/2026/S
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie na usługi społeczne i inne szczególne usługi prowadzone na podstawie art. 359 pkt 1 realizowane w trybie przetargu nieograniczonego art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 z późn. zm.) o wartości równej lub przekraczającej równoważność kwoty 750 000 euro.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85120000 Dienstleistungen von Arztpraxen und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na podstawie art. 441 ust.1 Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Zgodnie z dokumentacją przetargową.