See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa niepalnych gazów medycznych i gazów technicznych wraz z dzierżawą butli, zbiornika kriogenicznego, parownicy oraz usługą konserwacji i przeglądów 3 zbiorników kriogenicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa niepalnych gazów medycznych i gazów technicznych wraz z dzierżawą butli, zbiornika kriogenicznego, parownicy oraz usługą konserwacji i przeglądów 3 zbiorników kriogenicznych Część nr 1: gazy medyczne Część nr 2; gazy techniczne
Vorherige Bekanntmachung: 31968-2026
Interne Kennung: PN-181/25/ZS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gazy medyczne
Beschreibung: a) w zakresie Części nr 1 (dostawa gazów medycznych wraz z dzierżawą butli, zbiornika kriogenicznego do przechowywania ciekłego tlenu, parownicy oraz konserwacja i przeglądy 3 zbiorników do przechowywania tlenu i azotu będących własnością Zamawiającego) – załącznik nr 2.1 i 2.2. do SWZ
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Gazy techniczne
Beschreibung: w zakresie Części nr 2 (dostawa gazów technicznych wraz z dzierżawą butli- załącznik nr 3.1 i 3.2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 24110000 Technische Gase