177672-2026 - Wettbewerb
Polen – Sicherheitssoftwarepaket – Dostawa i wdrożenie systemów ochrony danych i dostępu oraz infrastruktury serwerowej i sieciowej realizowane w ramach projektu pn. Wdrożenie nowych rozwiązań w systemach informatycznych i bezpieczeństwa w Centrum Zdrowia w Mikołowie Sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i wdrożenie systemów ochrony danych i dostępu oraz infrastruktury serwerowej i sieciowej realizowane w ramach projektu pn. Wdrożenie nowych rozwiązań w systemach informatycznych i bezpieczeństwa w Centrum Zdrowia w Mikołowie Sp. z o.o.
Beschreibung1. Dostawa i wdrożenie systemów ochrony danych i dostępu oraz infrastruktury serwerowej i sieciowej realizowane w ramach projektu pn. Wdrożenie nowych rozwiązań w systemach informatycznych i bezpieczeństwa w Centrum Zdrowia w Mikołowie Sp. z o.o. 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na dwie części („pakiety”) – pojęcia „część” i „pakiet” w niniejszym postępowaniu są równoznaczne: Część nr Przedmiot zamówienia Część nr 1 / Pakiet 1 Systemy i oprogramowanie Część nr 2 / Pakiet 2 Sprzęt komputerowy i serwery oraz Web Application Firewall 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagany sprzęt, parametry techniczne sprzętu, wymogi, warunki gwarancji, serwisu, szkolenia z uwzględnieniem części zamówienia został określony w załączniku nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). W załączniku tym wyodrębniono wyraźnie opis przedmiotu zamówienia na poszczególne części / pakiety 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy z dnia 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane
Interne KennungZP/3/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 32420000 Netzausrüstung, 30213300 Tischcomputer, 48800000 Informationssysteme und Server, 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0001
TitelSystemy i oprogramowanie
BeschreibungSystemy i oprogramowanie, zgodnie z opisem w załączniku 1 do SWZ
Interne KennungCzęść nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 72263000 Software-Implementierung
LosLOT-0002
TitelSprzęt komputerowy i serwery oraz Web Application Firewall
BeschreibungSprzęt komputerowy i serwery oraz Web Application Firewall, szczegółowo określony w załączniku 1 do SWZ
Interne KennungCzęść nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 30213300 Tischcomputer, 48820000 Server, 72263000 Software-Implementierung