See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia gminnego żłobka w Jasionce, realizowanego w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny MALUCH 2022-2029.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia gminnego żłobka w Jasionce w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa gminnego żłobka w Jasionce”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 5 do SWZ. 2.Zadanie dofinansowane w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny MALUCH 2022-2029.
Interne Kennung: BR.271.4.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych – zwanej dalej „ustawą Pzp” – oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy – zwanego dalej „rozporządzeniem MR” – w trybie przetargu nieograniczonego. 2. Zamawiający zgodnie z art. 139 Ustawy, przewiduje odwróconą kolejność czynności, tj. może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 3. Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania, aktualnych na dzień złożenia następujących podmiotowych środków dowodowych potwierdzających 4. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37520000 Spielwaren, 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 37416000 Freizeitausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i montaż mebli oraz wyposażenia drobnego
Beschreibung: Dostawa i montaż mebli oraz wyposażenia drobnego
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 39121000 Schreibtische und Tische, 39112000 Stühle, 39151300 Modulmöbel
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa zabawek, wyposażenia sali sensorycznej i gimnastycznej
Beschreibung: Dostawa zabawek, wyposażenia sali sensorycznej i gimnastycznej
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 37520000 Spielwaren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37522000 Spielfahrzeuge, 39162100 Lehrmittel, 37420000 Ausrüstungen für Turnhallen
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa wyposażenia elektronicznego, elektrycznego, spalinowego, AGD oraz technicznego
Beschreibung: Dostawa wyposażenia elektronicznego, elektrycznego, spalinowego, AGD oraz technicznego
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung, 32324600 Digital-TV-Boxen, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30232110 Laserdrucker, 32342000 Lautsprecher, 39713210 Waschmaschine mit kombiniertem Wäschetrockner, 16160000 Verschiedenes Gärtnergerät, 43800000 Werkstattausrüstung, 39713410 Bodenreinigungsmaschinen
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa wyposażenia kuchni, pomieszczeń pomocniczych
Beschreibung: Dostawa wyposażenia kuchni, pomieszczeń pomocniczych
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen, 39221180 Küchenutensilien, 39221100 Küchenbedarf
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa i montaż groty solnej
Beschreibung: Dostawa i montaż groty solnej
Interne Kennung: Część 5
Haupteinstufung (cpv): 37416000 Freizeitausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14410000 Steinsalz, 32342412 Lautsprecherboxen, 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte, 45223800 Montage und Errichtung von Fertigkonstruktionen, 14450000 Salzlake, 39717000 Ventilatoren und Klimageräte, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände