2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla HDK z RCKiK we Wrocławiu i Terenowych Oddziałów w okresie 6 miesięcy, w podziale na 2 zadania, tj. :Zadanie 1: Dostawa artykułów spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla HDK z RCKiK we Wrocławiu i Terenowych Oddziałów w okresie 6 miesięcy, Zadanie 2: „Dostawa czekolad dla zrównoważenia wysiłku energet...
Beschreibung: Dostawa artykułów spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla HDK z RCKiK we Wrocławiu i Terenowych Oddziałów w okresie 6 miesięcy, w podziale na 2 zadania, tj. :Zadanie 1: Dostawa artykułów spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla HDK z RCKiK we Wrocławiu i Terenowych Oddziałów w okresie 6 miesięcy, Zadanie 2: „Dostawa czekolad dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla HDK z RCKiK we Wrocławiu i Terenowych Oddziałów w okresie 6 miesięcy, tj.:Zadanie 1: „Dostawa artykułów spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla HDK z RCKiK we Wrocławiu i Terenowych Oddziałów w okresie 6 miesięcy” Zadanie 2: „Dostawa czekolad dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla HDK z RCKiK we Wrocławiu i Terenowych Oddziałów w okresie 6 miesięcy
Interne Kennung: 06.P.1-2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15613300 Nahrungsmittel aus Getreide
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03222000 Früchte und Nüsse, 15842100 Schokolade
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1: Dostawa artykułów spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla HDK z RCKiK we Wrocławiu i Terenowych Oddziałów w okresie 6 miesięcy
Beschreibung: Szczegółowy OPZ w SWZ – rozdz. III.
Interne Kennung: 06.P.1-2.2025- zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03222000 Früchte und Nüsse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 6. Prawo opcji - dotyczy zadania 1. I zadania 2.: W ramach przedmiotu umowy Zamawiający uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji na zasadach i trybie opisanym poniżej: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, tj. zakupu większej ilości produktów wyspecyfikowanych w opisie przedmiotu zamówienia w zakresie do 20 % wartości zamówienia podstawowego, w zależności od zapotrzebowania wynikającego z trudnych do przewidzenia okoliczności. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać lub skorzystać w części. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji, nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. W ramach przedmiotu umowy Zamawiający uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji na zasadach i trybie opisanym poniżej: 6.1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania w zależności od potrzeb z opcji o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji nie modyfikujące ogólnego charakteru umowy w zakresie poszczególnego zadania. Zamawiający może z prawa opcji do zwiększenia zamówienia skorzystać w całości lub skorzystać w części w ramach jednorazowej dostawy albo dostaw częściowych; 6.2.Zamawiający skorzysta z prawa opcji do zwiększenia zamówienia w następujących okolicznościach: w przypadku wykorzystania całości zamówienia podstawowego przed terminem zakończenia Umowy określonym w § 11 ust. 1, spowodowanego większą ilością dawców krwi lub wystąpienia innych okoliczności niemożliwych do przewidzenia na etapie wszczęcia postępowania o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego a odpowiadających aktualnym w czasie ich wystąpienia potrzebom Zamawiającego bądź mogących wpłynąć korzystnie na jego przyszłą działalność; 6.3. zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, w związku z tym nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego; 6.4. w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, wynagrodzenie Wykonawcy obejmować będzie tylko te ilości, które faktycznie zostaną zrealizowane w ramach prawa opcji przez Zamawiającego; 6.5. zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać; 6.6. Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji w stosunku do przedmiotu zamówienia wyszczególnionego w załączniku nr 1.1. A. – 1.2.A. do SWZ; 6.7. Prawo opcji do zwiększenia zamówienia realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe, w szczególności: 1) cena jednostkowa netto produktów zamawianych w ramach prawa opcji będzie identyczna jak zamówienia podstawowego, określona w załączniku nr 1.1. A. – 1.2.A. do SWZ; 2) produkty zamawiane w ramach prawa opcji muszą spełniać wszystkie wymagania określone dla zamówienia podstawowego; 3) warunki i terminy dostaw będą identyczne jak dla zamówienia podstawowego; 4) Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji w zakresie zwiększenia ilości zamówienia w sytuacji, gdy wykorzystane zostaną ilości pierwotne, wskazane w opisie przedmiotu zamówienia; 5) jeśli przez upływem terminu, na jaki została zawarta Umowa, w danej pozycji przedmiotu zamówienia wykorzystana zostanie ilość przewidziana w zamówieniu podstawowym, zamawiający będzie mógł zamawiać dalej, aż do wykorzystania ilości przewidzianych jako opcja lub do upływu terminu, na który została zawarta Umowa; 6) o zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę wskazując zakres, w jakim zamierza skorzystać z prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2:Dostawa czekolad dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla HDK z RCKiK we Wrocławiu i Terenowych Oddziałów w okresie 6 miesięcy
Interne Kennung: 06.P.1-2.2025- zadanie 2
Haupteinstufung (cpv): 15842100 Schokolade