2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revitalizace centra obce Žádovice - I. Etapa - Okolí kostela (1. část VZ: Úprava veřejného prostranství )
Beschreibung: Předmětem 1. části veřejné zakázky je úprava veřejného prostranství v obci Žádovice CPV kód VZ: 45000000-7 Stavební práce 45112700-2 Krajinné úpravy 45112710-5 Krajinné úpravy zelených ploch 77211400-6 Kácení stromů 77211600-8 Vysazování stromů 77315 Vysazování 77314 Služby při údržbě pozemků
Interne Kennung: Systémové číslo NEN: N006/25/V00000558
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Veřejná zakázka je v souladu s § 35 zákona dělena na 2 části, přičemž toto oznámení se týká pouze první části VZ s názvem části: Úprava veřejného prostranství, jejíž předpokládaná hodnota činí 10 129 557,98 Kč bez DPH. Předpokládaná hodnota obou částí VZ činí poté 12 736 328,89 Kč bez DPH.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Úprava veřejného prostranství
Beschreibung: Úprava veřejného prostranství v obci Žádovice
Interne Kennung: 1