2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het afsluiten van diverse verzekeringen voor gemeente, OCMW en AGB Kontich
Beschreibung: Lokaal bestuur Kontich (gemeente, OCMW en AGB) start een overheidsopdracht voor de gunning van haar verzekeringsportefeuille. De opdracht wordt gesloten met en voor rekening van gemeente, OCMW en AGB Kontich als aanbestedende overheden. Elk van deze besturen dienen te worden beschouwd als aparte entiteiten en bijgevolg als derden ten opzichte van elkaar. Adres: Gemeenteplein 1, 2550 Kontich Contactpersoon: dhr. Kris Versteven
Interne Kennung: 2025_VERZ
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Verzekering personen
Beschreibung: Verzekering personen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Verzekering zaakschade
Beschreibung: Verzekering zaakschade
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Verzekering motorrijtuigen
Beschreibung: Verzekering motorrijtuigen
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Verzekering hospitalisatie
Interne Kennung: 4