2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie maksymalnie 40 kontroli i maksymalnie 20 wizyt monitoringowych dotyczących projektów niekonkurencyjnych i konkurencyjnych realizowanych na terenie całego kraju w ramach działań 01.04, 01.06 i 01.08 w ramach Priorytetu I programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu maksymalnie 40 kontroli i maksymalnie 20 wizyt monitoringowych dotyczących projektów niekonkurencyjnych i konkurencyjnych realizowanych na terenie całego kraju w ramach działań 01.04, 01.06 i 01.08 w ramach Priorytetu I programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Projektowanych postanowienia umowy (PPU) wraz z załącznikami (w tym w Opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej „OPZ”) stanowiącym załącznik nr 11 do SWZ.
Interne Kennung: BDG-WZP.2630.4.2026.KK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212000 Betriebsprüfung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie maksymalnie 40 kontroli i maksymalnie 20 wizyt monitoringowych