2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de aanneming van diensten met betrekking tot een algemene opdracht voor adviesdiensten aan de Raad van Bestuur van Hydralis op het gebied van beleggingen en diensten van operationeel activabeheer voor een potentiële periode van 8 jaar
Beschreibung: Deze opdracht bestaat uit een raamovereenkomst voor de uitvoering van een algemene opdracht inzake advies en operationeel beheer van activa van Hydralis, naargelang van zijn behoeften gedurende een potentiële periode van 8 jaar.
Interne Kennung: 2488 FID
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66141000 Pensionsfonds-Anlageverwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2488 FID - 1
Interne Kennung: 1