177889-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Jastrowie w latach 2026-2027.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Jastrowie w latach 2026-2027.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z Dz. U. z 2025 r. poz. 567 - „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego, gospodarki łąkowo – rolnej, gospodarki szkółkarskiej, gospodarki łowieckiej, nasiennictwa i selekcji, a także prac zakresu zadrzewień, ubocznego użytkowania lasu, utrzymania dróg leśnych, dojazdów pożarowych i urządzeń wodno – melioracyjnych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Jastrowie w latach 2026-2027.
Vorherige Bekanntmachung724010-2025
Interne KennungSA.270.1.2.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający informuje, iż w dniu 25.09.2025 r. opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej wstępne ogłoszenie informacyjne o planowanych w okresie najbliższych 12 miesięcy zamówieniach. Ogłoszenie, o którym mowa w zadaniu poprzednim zawierało wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili jego publikacji oraz zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. W związku z tym Zamawiający działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1) PZP wyznaczał terminu składania krótszy niż 35 dni od dnia przekazania ogłoszenia Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, lecz nie krótszego niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 75251120 Waldbrandbekämpfung, 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten, 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft, 77110000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Agrarproduktion, 45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen, 77341000 Baumschnitt, 90511300 Müllsammlung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet I - leśnictwa Jeziora, Ptusza
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z Dz. U. z 2025 r. poz. 567 - „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego, gospodarki łąkowo – rolnej, gospodarki łowieckiej, nasiennictwa i selekcji, a także prac zakresu zadrzewień, ubocznego użytkowania lasu, utrzymania dróg leśnych, dojazdów pożarowych i urządzeń wodno – melioracyjnych, do wykonania na terenie leśnictw Jeziora i Ptusza w latach 2026-2027.
LosLOT-0002
TitelPakiet II - leśnictwa Wądołek, Brzeźnica, Budy,
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z Dz. U. z 2025 r. poz. 567 - „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego, gospodarki łąkowo – rolnej, gospodarki łowieckiej, nasiennictwa i selekcji, a także prac zakresu zadrzewień, ubocznego użytkowania lasu, utrzymania dróg leśnych, dojazdów pożarowych i urządzeń wodno – melioracyjnych, do wykonania na terenie leśnictw Wądołek, Brzeźnica i Budy w latach 2026-2027.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 75251120 Waldbrandbekämpfung, 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten, 45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen, 77341000 Baumschnitt, 90511300 Müllsammlung
LosLOT-0003
TitelPakiet III - leśnictwa Hajda, Prądy oraz Szkółka Hajda
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z Dz. U. z 2025 r. poz. 567 - „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego, gospodarki łąkowo – rolnej, gospodarki szkółkarskiej, gospodarki łowieckiej, nasiennictwa i selekcji, a także prac zakresu zadrzewień, ubocznego użytkowania lasu, utrzymania dróg leśnych, dojazdów pożarowych i urządzeń wodno – melioracyjnych, do wykonania na terenie leśnictw Hajda, Prądy oraz Szkółki Hajda w latach 2026-2027.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 77210000 Holzgewinnung, 77211300 Rodung, 75251120 Waldbrandbekämpfung, 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten, 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft, 77110000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Agrarproduktion, 45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen, 77341000 Baumschnitt, 90511300 Müllsammlung
LosLOT-0004
TitelPakiet IV - leśnictwa Zacisze i Sypniewo,
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z Dz. U. z 2025 r. poz. 567 - „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego, gospodarki łąkowo – rolnej, gospodarki łowieckiej, nasiennictwa i selekcji, a także prac zakresu zadrzewień, ubocznego użytkowania lasu, utrzymania dróg leśnych, dojazdów pożarowych i urządzeń wodno – melioracyjnych, do wykonania na terenie leśnictw Zacisze i Sypniewo w latach 2026-2027.
LosLOT-0005
TitelPakiet V - leśnictwa Drzewiec i Szwecja
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z Dz. U. z 2025 r. poz. 567 - „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego, gospodarki łąkowo – rolnej, gospodarki łowieckiej, nasiennictwa i selekcji, a także prac zakresu zadrzewień, ubocznego użytkowania lasu, utrzymania dróg leśnych, dojazdów pożarowych i urządzeń wodno – melioracyjnych, do wykonania na terenie leśnictw Drzewiec i Szwecja w latach 2026-2027.