See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na výpočetní techniku (III.)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou za Zadavatelem specifikovaných obchodních podmínek dodávky výpočetní techniky.
Vorherige Bekanntmachung: 476707-2017
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Dynamický nákupní systém na výpočetní techniku (III.)