See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości w lasach w 2025 roku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Utrzymanie czystości w lasach. Część I: utrzymanie czystości w lasach miejskich w obwodach leśnych Las Sobieskiego i Kabaty, w ramach prowadzenia zadań ochronnych w rezerwatach i w lasach ochronnych. Część II: utrzymanie czystości w lasach miejskich w obwodach leśnych Bemowo - Koło i Bielany - Młociny, w ramach prowadzenia zadań ochronnych w rezerwatach i w lasach ochronnych.
Vorherige Bekanntmachung: 732333-2024
Interne Kennung: LM-W.ZP.260.26.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - utrzymanie czystości w lasach miejskich w obwodach leśnych Las Sobieskiego i Kabaty, w ramach prowadzenia zadań ochronnych w rezerwatach i w lasach ochronnych.
Beschreibung: Część I - utrzymanie czystości w lasach miejskich w obwodach leśnych Las Sobieskiego i Kabaty, w ramach prowadzenia zadań ochronnych w rezerwatach i w lasach ochronnych.
Interne Kennung: Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Los: LOT-0002
Titel: Część II - utrzymanie czystości w lasach miejskich w obwodach leśnych Bemowo - Koło i Bielany - Młociny, w ramach prowadzenia zadań ochronnych w rezerwatach i w lasach ochronnych.
Beschreibung: Część II – utrzymanie czystości w lasach miejskich w obwodach leśnych Bemowo - Koło i Bielany - Młociny, w ramach prowadzenia zadań ochronnych w rezerwatach i w lasach ochronnych.
Interne Kennung: Część II