2. Verfahren
Verfahren
Titel: Snížení energetické náročnosti gastroprovozu – Základní škola a Montessori mateřská škola Prachatice, Národní 1018
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je modernizace školní kuchyně v základní škole v rámci projektu s názvem: „Snížení energetické náročnosti gastroprovozu – Základní škola a Montessori mateřská škola Prachatice, Národní 1018“. Předmětem plnění je modernizace školní kuchyně, která se skládá z demontáže stávajícího zařízení školní kuchyně a následné vybavení školní kuchyně novými nízkoenergetickými spotřebiči. Podrobně je předmět veřejné zakázky popsán v položkovém rozpočtu a v technické specifikaci a také v podmínkách dané dotační výzvy. Technická specifikace je přílohou č. 2 této zadávací dokumentace „Příloha č. 2 Technická specifikace“. Položkový rozpočet je přílohou č. 4 této zadávací dokumentace „Příloha č. 4 Položkový rozpočet“. Podmínky dané výzvy OPŽP s názvem Opatření 1.1.2 – Snížení energetické náročnosti/zvýšení účinnosti technologických procesů do 8. výzvy – Energetické úspory ve veřejné infrastruktuře je přílohou č. 6 této zadávací dokumentace „Příloha č. 6 Pravidla dotační výzvy“.
Interne Kennung: Snížení energetické náročnosti gastroprovozu – Základní škola a Montessori mateřská škola Prachatice, Národní 1018
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39222000 Gastronomiebedarf, 39221180 Küchenutensilien
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1