177961-2025 - Ergebnis
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego przez OSP w Sępolnie Wielkim
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego przez OSP w Sępolnie Wielkim
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem specjalistycznym dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Sępolnie Wielkim. 2. Samochód musi spełniać wymagania: 1) przepisów ustawy z dnia 20 czerwca 1997r.„Prawo o ruchu drogowym” (Dz.U. z 2023 r. poz. 1047 z późn. zm.), wraz z przepisami wykonawczymi, z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych. 2) Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu zasad bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. Nr 143 poz. 1002, z 2010 r. poz. 553, z 2018 r. poz. 984 oraz z 2022r poz. 2282). 3) Rozporządzenia Ministrów: Spraw Wewnętrznych, Obrony Narodowej, Finansów oraz Sprawiedliwości z dnia 22 marca 2019 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów specjalnych i pojazdów używanych do celów specjalnych Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, kontroli skarbowej, Służby Celnej, Służby Więziennej i straży pożarnej (Dz. U. 2019 poz. 594). 3. Samochód musi posiadać ważne świadectwo dopuszczenia wydane przez CNBOP-PIB w Józefowie k/Otwocka i być oznakowany numerami operacyjnymi Państwowej Straży Pożarnej zgodnie z Zarządzeniem nr 1 Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej z dnia 24 stycznia 2020r w sprawie gospodarki transportowej w jednostkach organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej z późn. zm. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy – Załącznik nr 8 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 796872-2024
Interne Kennung: OSP.271.1.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego przez OSP w Sępolnie Wielkim.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem specjalistycznym dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Sępolnie Wielkim. 2. Samochód musi spełniać wymagania: 1) przepisów ustawy z dnia 20 czerwca 1997r.„Prawo o ruchu drogowym” (Dz.U. z 2023 r. poz. 1047 z późn. zm.), wraz z przepisami wykonawczymi, z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych. 2) Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu zasad bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. Nr 143 poz. 1002, z 2010 r. poz. 553, z 2018 r. poz. 984 oraz z 2022r poz. 2282). 3) Rozporządzenia Ministrów: Spraw Wewnętrznych, Obrony Narodowej, Finansów oraz Sprawiedliwości z dnia 22 marca 2019 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów specjalnych i pojazdów używanych do celów specjalnych Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, kontroli skarbowej, Służby Celnej, Służby Więziennej i straży pożarnej (Dz. U. 2019 poz. 594). 3. Samochód musi posiadać ważne świadectwo dopuszczenia wydane przez CNBOP-PIB w Józefowie k/Otwocka i być oznakowany numerami operacyjnymi Państwowej Straży Pożarnej zgodnie z Zarządzeniem nr 1 Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej z dnia 24 stycznia 2020r w sprawie gospodarki transportowej w jednostkach organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej z późn. zm. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy – Załącznik nr 8 do SWZ.
Menge: 1 Stück