17806-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Zakup i wdrożenie systemu klasy ERP w obszarze HR (kadrowo-płacowy)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i wdrożenie systemu klasy ERP w obszarze HR (kadrowo-płacowy)
BeschreibungZakup i wdrożenie systemu klasy ERP w obszarze HR (kadrowo-płacowy) Zadanie nr 1 (Część nr 1) : Zakup i wdrożenie systemu klasy ERP w obszarze HR (kadrowo-płacowy) dla Urzędu Miejskiego Wrocławia (UMW) Zadanie nr 2 (Część nr 2): Zakup i wdrożenie systemu klasy ERP w obszarze HR (kadrowo-płacowy) dla Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu (CUI), Zarządu Zasobu Komunalnego (ZZK), Zarządu Zieleni Miejskiej (ZZM), Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego (WCRS) i w ramach prawa opcji dla 14 innych jednostek budżetowych Gminy Wrocław; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w szczególności wymagania jakościowe oraz warunki realizacja zamówienia podstawowego i zamówienia w ramach prawa opcji dla każdego zadania (części) zostały wskazane w SWZ i załącznikach do niego, w tym w Projekcie Umowy .
Interne KennungCUI-ZZ.3201.8.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelCz. 1 - Zakup i wdrożenie systemu klasy ERP w obszarze HR (kadrowo-płacowy) dla Urzędu Miejskiego Wrocławia (UMW)
Beschreibung1. Przedmiotem Umowy w ramach zamówienia podstawowego jest: a. Przeprowadzenie przez Wykonawcę Analizy Systemowej i przygotowanie dokumentu Analizy Systemowej dla wymagań wskazanych w Załączniku nr 1 do umowy b. Przygotowanie Systemu w wersji testowej i produkcyjnej wg wymagań analizy systemowej, c. Dostarczenie, udzielenie licencji, zainstalowanie, i skonfigurowanie niezbędnego oprogramowania middleware; w tym bazodanowego i serwerowego dla warstwy aplikacyjnej, d. Zainstalowanie i skonfigurowanie Systemu w uzgodniony sposób na uzgodnionych zasobach, e. Migracja danych z dotychczasowych systemów wykorzystywanych przez UMW do Systemu, f. Świadczenie usługi Asysty Stanowiskowej w ilości łącznej nie większej niż 80 roboczogodzin, g. Przygotowanie i przekazanie Zamawiającemu Dokumentacji, ga. Świadczenie Wstępnych Usług utrzymania – od dnia odbioru Systemu do dnia przekazania systemu do użytkowania h. Świadczenie Usług Utrzymania po przekazaniu Systemu do użytkowania, przez 12 miesięcy kalendarzowych, i. Przeprowadzenie szkoleń dla 2 grup Użytkowników Systemu, j. Przeprowadzenie szkoleń dla Administratorów (1 grupa), k. Udzielenie licencji na korzystanie z Systemu w wersji testowej i produkcyjnej 2. Przedmiotem umowy objętym prawem opcji jest: a. Świadczenie Usług Utrzymania po ustaniu Usług Utrzymania w zamówieniu podstawowym, przez okres 84 miesięcy kalendarzowych, z zastrzeżeniem że opcja w zakresie Usług Utrzymania może być uruchamiane sukcesywnie, na 12 miesięcy. b. Świadczenie Usług Rozwoju w maksymalnej ilości 1.000 Roboczogodzin Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w szczególności wymagania jakościowe oraz warunki realizacja zamówienia podstawowego i zamówienia w ramach prawa opcji dla każdego zadania (części) zostały wskazane w SWZ i załącznikach do niego, w tym w Projekcie Umowy .
Interne KennungCUI-ZZ.3201.8.2025 Cz. 1
Optionen
Beschreibung der OptionenPrzedmiotem umowy objętym prawem opcji jest: a. Świadczenie Usług Utrzymania po ustaniu Usług Utrzymania w zamówieniu podstawowym, przez okres 84 miesięcy kalendarzowych, z zastrzeżeniem że opcja w zakresie Usług Utrzymania może być uruchamiane sukcesywnie, na 12 miesięcy. b. Świadczenie Usług Rozwoju w maksymalnej ilości 1.000 Roboczogodzin W zakresie zamówienia objętego prawem opcji Zamawiający ma wyłącznie prawo zlecenia usług, a nie obowiązek ich zamówienia. Z prawa opcji Zamawiający może korzystać w całości lub w części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w szczególności wymagania jakościowe oraz warunki realizacja zamówienia podstawowego i zamówienia w ramach prawa opcji dla każdego zadania (części) zostały wskazane w SWZ i załącznikach do niego, w tym w Projekcie Umowy .
LosLOT-0002
TitelCz. 2 - Zakup i wdrożenie systemu klasy ERP w obszarze HR (kadrowo-płacowy) dla Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu (CUI), Zarządu Zasobu Komunalnego (ZZK), Zarządu Zieleni Miejskiej (ZZM), Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego (WCRS) i w ramach prawa opcji dla 14 innych jednostek budżetowych Gminy Wrocław
BeschreibungPrzedmiotem Umowy w ramach zamówienia podstawowego jest: a) Przeprowadzenie przez Wykonawcę Analizy Systemowej i przygotowanie dokumentu Analizy Systemowej dla wymagań wskazanych w Załączniku nr 1 do umowy dla Klientów, b) Przygotowanie Systemu w wersji testowej i produkcyjnej wg wymagań analizy systemowej dla Klientów, c) Dostarczenie, udzielenie licencji, zainstalowanie i skonfigurowanie niezbędnego oprogramowania middleware; w tym bazodanowego i serwerowego dla warstwy aplikacyjnej dla Klientów, d) Zainstalowanie i skonfigurowanie Systemu w wersji testowej i produkcyjnej, w uzgodniony sposób na uzgodnionych zasobach dla Klientów, e) Migracja danych z dotychczasowych systemów wykorzystywanych przez Klientów do Systemu, f) Świadczenie usługi Asysty Stanowiskowej dla Klientów w ilości łącznej nie większej niż 200 roboczogodzin, g) Przygotowanie i przekazanie Zamawiającemu Dokumentacji dla obszaru Klientów, ga) Świadczenie Wstępnych Usług Utrzymania – od dnia odbioru Systemu do dnia przekazania systemu do użytkowania h) Świadczenie Usług Utrzymania po przekazaniu Systemu do użytkowania, przez 12 miesięcy kalendarzowych, i) Przeprowadzenie szkoleń dla 2 grup Użytkowników Systemu dla Klientów, j) Przeprowadzenie szkoleń dla Administratorów (1 grupa), k) Udzielenie licencji na korzystanie z Systemu w wersji testowej i produkcyjnej Przedmiotem umowy objętym prawem opcji jest: a) Świadczenie Usług Utrzymania dla Klientów po ustaniu Usług Utrzymania w zamówieniu podstawowym, przez okres 84 miesięcy kalendarzowych, z zastrzeżeniem że opcja w zakresie Usług Utrzymania może być uruchamiane sukcesywnie, na 12 miesięcy b) Sukcesywne przygotowywanie Systemu w wersji testowej i produkcyjnej dla wskazanych Klientów dodatkowych wg wymagań analizy systemowej, o której mowa w ust.1 powyżej, c) Sukcesywne dostarczanie, udzielenie licencji, zainstalowanie i skonfigurowanie niezbędnego oprogramowania middleware; w tym bazodanowego i serwerowego dla warstwy aplikacyjnej dla wskazanych Klientów dodatkowych, d) Sukcesywne instalowanie i konfigurowanie Systemu w uzgodniony sposób na uzgodnionych zasobach dla Klientów dodatkowych, e) Sukcesywna migracja danych z dotychczasowych systemów wykorzystywanych przez Klientów dodatkowych do Systemu, f) Sukcesywne świadczenie usługi Asysty Stanowiskowej dla Klientów dodatkowych w ilości łącznej nie większej niż 560 roboczogodzin, g) Sukcesywne przygotowywanie i przekazywanie Zamawiającemu Dokumentacji dla obszaru Klientów dodatkowych , ga) Świadczenie Wstępnych Usług Utrzymania dla Klienta dodatkowego – od dnia odbioru Systemu do dnia przekazania systemu do użytkowania h) Świadczenie Usług Utrzymania dla Klientów dodatkowych po przekazaniu Systemu do Użytkowania Klienta dodatkowego, przez okres maksymalnie 84 miesięcy kalendarzowych, z zastrzeżeniem że opcja w zakresie Usług Utrzymania może być uruchamiana sukcesywnie, na 12 miesięcy i) Sukcesywne przeprowadzanie szkoleń dla 4 grup Użytkowników Systemu dla Klientów dodatkowych, j) Przeprowadzenie szkoleń dla Administratorów (1 grupa), k) Udzielenie licencji na korzystanie z Systemu w wersji testowej i produkcyjnej dla Klientów dodatkowych l) Świadczenie Usług Rozwoju w maksymalnej ilości 3.800 Roboczogodzin, W zakresie zamówienia objętego prawem opcji Zamawiający ma wyłącznie prawo zlecenia usług, a nie obowiązek ich zamówienia. Z prawa opcji Zamawiający może korzystać w całości lub w części. W zakresie zamówienia objętego prawem opcji Zamawiający ma wyłącznie prawo zlecenia usług, a nie obowiązek ich zamówienia. Z prawa opcji Zamawiający może korzystać w całości lub w części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w szczególności wymagania jakościowe oraz warunki realizacja zamówienia podstawowego i zamówienia w ramach prawa opcji dla każdego zadania (części) zostały wskazane w SWZ i załącznikach do niego, w tym w Projekcie Umowy .
Interne KennungCUI-ZZ.3201.8.2025 Cz. 2
Beschreibung der Optionenu w wersji testowej i produkcyjnej Przedmiotem umowy objętym prawem opcji jest: a) Świadczenie Usług Utrzymania dla Klientów po ustaniu Usług Utrzymania w zamówieniu podstawowym, przez okres 84 miesięcy kalendarzowych, z zastrzeżeniem że opcja w zakresie Usług Utrzymania może być uruchamiane sukcesywnie, na 12 miesięcy b) Sukcesywne przygotowywanie Systemu w wersji testowej i produkcyjnej dla wskazanych Klientów dodatkowych wg wymagań analizy systemowej, o której mowa w ust.1 powyżej, c) Sukcesywne dostarczanie, udzielenie licencji, zainstalowanie i skonfigurowanie niezbędnego oprogramowania middleware; w tym bazodanowego i serwerowego dla warstwy aplikacyjnej dla wskazanych Klientów dodatkowych, d) Sukcesywne instalowanie i konfigurowanie Systemu w uzgodniony sposób na uzgodnionych zasobach dla Klientów dodatkowych, e) Sukcesywna migracja danych z dotychczasowych systemów wykorzystywanych przez Klientów dodatkowych do Systemu, f) Sukcesywne świadczenie usługi Asysty Stanowiskowej dla Klientów dodatkowych w ilości łącznej nie większej niż 560 roboczogodzin, g) Sukcesywne przygotowywanie i przekazywanie Zamawiającemu Dokumentacji dla obszaru Klientów dodatkowych , ga) Świadczenie Wstępnych Usług Utrzymania dla Klienta dodatkowego – od dnia odbioru Systemu do dnia przekazania systemu do użytkowania h) Świadczenie Usług Utrzymania dla Klientów dodatkowych po przekazaniu Systemu do Użytkowania Klienta dodatkowego, przez okres maksymalnie 84 miesięcy kalendarzowych, z zastrzeżeniem że opcja w zakresie Usług Utrzymania może być uruchamiana sukcesywnie, na 12 miesięcy i) Sukcesywne przeprowadzanie szkoleń dla 4 grup Użytkowników Systemu dla Klientów dodatkowych, j) Przeprowadzenie szkoleń dla Administratorów (1 grupa), k) Udzielenie licencji na korzystanie z Systemu w wersji testowej i produkcyjnej dla Klientów dodatkowych l) Świadczenie Usług Rozwoju w maksymalnej ilości 3.800 Roboczogodzin, W zakresie zamówienia objętego prawem opcji Zamawiający ma wyłącznie prawo zlecenia usług, a nie obowiązek ich zamówienia. Z prawa opcji Zamawiający może korzystać w całości lub w części. W zakresie zamówienia objętego prawem opcji Zamawiający ma wyłącznie prawo zlecenia usług, a nie obowiązek ich zamówienia. Z prawa opcji Zamawiający może korzystać w całości lub w części. W zakresie zamówienia objętego prawem opcji Zamawiający ma wyłącznie prawo zlecenia usług, a nie obowiązek ich zamówienia. Z prawa opcji Zamawiający może korzystać w całości lub w części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w szczególności wymagania jakościowe oraz warunki realizacja zamówienia podstawowego i zamówienia w ramach prawa opcji dla każdego zadania (części) zostały wskazane w SWZ i załącznikach do niego, w tym w Projekcie Umowy .