2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Chrząstowice
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami z nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy, nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne oraz z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych oraz wyposażenie nieruchomości w pojemniki do gromadzenia odpadów wskazanych w opisie zamówienia. Odbiór odpadów dotyczy: 1) Nieruchomości zamieszkałych, w tym zabudowa jednorodzinna oraz wielorodzinna; 2) Nieruchomości niezamieszkałych na których prowadzona jest działalność gospodarcza, tereny letniskowe i rekreacyjne, ogrody działkowe; 3) Nieruchomości wielolokalowych; 4) Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK).
Interne Kennung: ZP.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001