178109-2026 - Ergebnis
Polen – Server – Przetarg nieograniczony PN/65IT/12/2025/KPO na dostawę sprzętu informatycznego i rozbudowę systemów informatycznych dla Warszawskiego Szpital Południowego sp. z o.o. w ramach Projektu KPO D1.1.2
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzetarg nieograniczony PN/65IT/12/2025/KPO na dostawę sprzętu informatycznego i rozbudowę systemów informatycznych dla Warszawskiego Szpital Południowego sp. z o.o. w ramach Projektu KPO D1.1.2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego i rozbudowa systemów informatycznych dla Warszawskiego Szpital Południowego sp. z o.o. w ramach Projektu KPO D1.1.2. Przedmiot zamówienia obejmuje: Część nr 1 – Rozbudowa środowiska serwerowo-macierzowego i sieciowego Część nr 2 – Licencje SQL; Część nr 3 – Zestaw komputerowy; Część nr 4 - SIEM; Część nr 5 – Stacja przeglądowa z monitorem wielkoformatowym; Część nr 6 – Skaner dokumentacji; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają odpowiednio dla danej części zamówienia Załączniki nr 8A-8F – „Parametry techniczne przedmiotu zamówienia”. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostawę oraz wniesienie sprzętu medycznego do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego w Warszawskim Szpitalu Południowym, rozmieszczenie i montaż dostarczonych urządzeń w miejscach wskazanych przez Zamawiającego, uruchomienie sprzętu oraz wykonanie przed odbiorem technicznym (dokonywanym przez osoby uprawnione) rozruchu, prób funkcjonalnych oraz testów sprawności urządzeń. Wykonawca zobowiązany jest zapewnić wykonanie rozruchu urządzenia przez autoryzowany serwis producenta, jeżeli jest to warunkiem koniecznym dla zachowania gwarancji. Przedmiot zamówienia obejmuje również dostarczenie kompletnej dokumentacji technicznej, instrukcji obsługi w języku polskim (w formie papierowej i/lub elektronicznej) oraz dokumentów gwarancyjnych, a także przeprowadzenie instruktażu stanowiskowego dla personelu wskazanego przez Zamawiającego w zakresie obsługi i eksploatacji urządzenia oraz zapewnienie świadczenia serwisu gwarancyjnego zgodnie z wymaganiami Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung7039-2026
Interne KennungPN/65IT/12/2025/KPO
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 72263000 Software-Implementierung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30237280 Stromversorgungszubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1
BeschreibungCzęść nr 1 - Server, macierz, deduplikator, Switch, Firewall, NAC, Antywirus+EDR
Interne KennungCzęść nr 1
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2
BeschreibungCzęść nr 2 - Licencje SQL
Interne KennungCzęść nr 2
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3
BeschreibungCzęść nr 3 - Zestaw Komputerowy
Interne KennungCzęść nr 3
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4
BeschreibungCzęść nr 4 - SIEM
Interne KennungCzęść nr 4
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5
BeschreibungCzęść nr 5 - Stacja przeglądowa z monitorem wielkoformatowym
Interne KennungCzęść nr 5
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6
BeschreibungCzęść nr 6 - Skaner dokumentacji
Interne KennungCzęść nr 6