2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prowadzenie działań edukacyjno-informacyjnych w Internecie poprzez profil EkoMałopolska na Facebooku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na prowadzeniu działań edukacyjno-informacyjnych w Internecie poprzez profil ekoMałopolska na Facebooku. 2. W ramach przedmiotu umowy, przez cały okres jej obowiązywania, Wykonawca zobowiązany jest do kompleksowego prowadzenia strony ekoMałopolska na Facebooku wraz z: • opracowaniem strategii, • monitoringiem profilu, • sporządzaniem i publikowaniem postów (materiałów tekstowych, graficznych i wideo), • sporządzaniem i publikowaniem materiałów tekstowych, graficznych i wideo w relacjach i rolkach • przeprowadzaniem kampanii reklamowych, • prowadzeniem konkursu, • realizacją wytycznych Zamawiającego. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz. 4. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 5. Zamawiający przewiduje w ramach niniejszego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. Przedmiot umowy w ramach prawa opcji może być realizowany do 24 tygodni od zakończenia realizacji zamówienia podstawowego. Zamówienie w ramach prawa opcji wykonywane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. 6. Szacunkowa wartość zamówienia podstawowego wynosi 70815,72 zł netto. 7. Szacunkowa wartość zamówienia dla prawa opcji wynosi 70660,94 zł netto. 8. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 9. Wykonawca będzie zobowiązany do przeniesienia na Zamawiającego autorskich praw majątkowych, zgodnie z umową. 10. Oznaczenie wg CPV: 79341400-0 Usługi prowadzenia kampanii reklamowych.
Interne Kennung: MP-III.272.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne, o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp zawierające wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego, które zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej i zamieszczone na stronie internetowej Zamawiającego na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Wstępne ogłoszenie informacyjne zostało przekazane do publikacji w dniu 11.12.2025 r. i opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod numerem: 2025-OJS240-00827054-pl-ts (Numer wydania Dz.U. S: 240/2025, Numer publikacji ogłoszenia: 827054-2025 z dnia 12/12/2025 r.).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
5. Los
Los: LOT-0001