See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: GROEPSAANKOOP RAAMOVEREENKOMST: POLITIEKLEDIJ
Beschreibung: GROEPSAANKOOP RAAMOVEREENKOMST: POLITIEKLEDIJ
Interne Kennung: PPP11W-112/6018/PZ5964/2026/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35811200 Polizeiuniformen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Politionele basisuitrusting
Beschreibung: Politionele basisuitrusting
Interne Kennung: PZ5964/2026/01_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (De inschrijver voegt digitaal in .pdf-bestand zijn catalogus en bijhorende prijslijst (excl. btw) toe aan zijn offerte waarin zijn ganse assortiment is opgenomen. Deze prijslijst is bindend gedurende de volledige looptijd van het contract. Een prijsherziening, conform II.5 van het bestek, is ook van toepassing op de catalogus. De inschrijver heeft ook de mogelijkheid om een standaardprijslijst op te geven met eventuele vermelding van een kortingspercentage dat van toepassing is op de opdracht. De catalogus en bijhorende prijslijst (excl. btw), dan wel het kortingspercentage maken deel uit van de gunningscriteria. Het staat de afnemers vrij om af te nemen van nieuwe catalogusproducten die bij de indiening nog niet opgenomen waren. Hierop zullen de catalogusprijzen met verrekening van het kortingspercentage van toepassing zijn. In de productcatalogus, die net als de volledige offerte digitaal moet worden aangeleverd, zijn volgende gegevens gemakkelijk terug te vinden: - Artikelnummer - Artikelnaam (merk en type) - Catalogusprijs (excl. btw) Het staat de afnemers vrij om af te nemen van nieuwe catalogusproducten die bij de indiening nog niet opgenomen waren. Hierop zullen de catalogusprijzen met verrekening van het kortingspercentage van toepassing zijn. Enkele items die bij voorkeur alvast zijn op te nemen in catalogus: Omschrijving Heren & Dames 1 Wielerschoenen H&D 2 Mountainbikeschoenen H&D 3 Wielershirt korte mouw H&D 4 Wielershirt lange mouw H&D 5 Wielerbroek H&D 6 GBOR-schoenen H&D 7 Rubberlaarzen H&D 8 Verkeersparka klasse 3 Goretex H&D 9 Verkeersfleece klasse 3 Goretex H&D 10 Ondergoed slip zwart D 11 Ondergoed slip wit D 12 Ondergoed short zwart H 13 Ondergoed short wit H 14 Ondergoed singlet wit H&D 15 Ondergoed singlet zwart H&D 16 Ondergoed t-shirt wit H&D 17 Ondergoed t-shirt zwart H&D 18 BH zwart D 19 BH wit D De aanbesteder is niet verplicht een optie te bestellen, noch bij de sluiting, noch tijdens de uitvoering van de opdracht.)
Los: LOT-0002
Titel: Aanvullende politionele basisuitrusting
Beschreibung: Aanvullende politionele basisuitrusting
Interne Kennung: PZ5964/2026/01_2