See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza
Interne Kennung: WSzS SP ZOZ. DOP.143.2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w Oddziale Neurochirurgii-1
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w godzinach normalnej ordynacji oraz poza godzinami normalnej ordynacji jako dyżur medyczny, w tym wykonywanie neurochirurgicznych zabiegów operacyjnych w Oddziale Neurochirurgii w lokalizacji przy al. Kraśnickiej 100 w Lublinie
Interne Kennung: WSzSSPZOZ.DOP.0232.143.2025-1
Los: LOT-0002
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w Oddziale Neurochirurgii-2
Beschreibung: udzielanie świadczeń zdrowotnych w godzinach normalnej ordynacji oraz poza godzinami normalnej ordynacji jako dyżur medyczny, w tym wykonywanie neurochirurgicznych zabiegów operacyjnych w Oddziale Neurochirurgii w lokalizacji przy al. Kraśnickiej 100 w Lublinie, z jednoczesnym sprawowaniem funkcji Lekarza Kierującego Oddziałem
Interne Kennung: WSzSSPZOZ.DOP.0232.143.2025-2
Los: LOT-0003
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w Oddziale Neurochirurgii-3
Beschreibung: udzielanie świadczeń zdrowotnych w godzinach normalnej ordynacji, w tym wykonywanie zabiegów w zakresie neurochirurgii przez specjalistę w dziedzinie chirurgii ortopedycznej lub chirurgii urazowo-ortopedycznej, lub ortopedii i traumatologii, lub ortopedii i traumatologii narządu ruchu w lokalizacji przy al. Kraśnickiej 100 w Lublinie
Interne Kennung: WSzSSPZOZ.DOP.0232.143.2025-3