See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van dranken (6/01/2025 - 3/01/2028)
Beschreibung: OCMW Menen is de aanbestedende overheid en treedt op als opdrachtencentrale. Het OCMW van Menen wil gedurende de periode van 3 jaar "dranken" aankopen ten behoeve van volgende locaties: • Woonzorgcentrum Andante, Volkslaan 300 te 8930 Menen • Woonzorgcentrum Ceres, Grote Molenstraat 46 te 8930 Lauwe • Dagcentrum De Pelikaan en Bezigheidstehuis Claude Vancoillie, Anneessensstraat 27 te 8930 Menen • Lokaal dienstenscentrum Allegro, Volkslaan 304 te 8930 Menen • Lokaal dienstenscentrum Dorpshuis, Plaats 30 te 8930 Rekkem • Centrale en administratieve diensten, Noorderlaan 1/A000 te 8930 Menen Het Stad Menen wil gedurende de periode van 3 jaar "dranken" aankopen ten behoeve van volgende locaties: • Stadhuis, Grote Markt 1 te 8930 Menen • Park Ter Walle, J&M Sabbestraat 163A te 8930 Menen • Jeugddienst Stad Menen, J&M Sabbestraat 163A te 8930 Menen • Zaal Barthel, Moeskroenstraat 525 te 8930 Rekkem
Interne Kennung: PPP0ET-2667/5009/2024/1363
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024/1363_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15961000 Bier, 15982000 Erfrischungsgetränke, 15911000 Alkoholische Getränke, 15980000 Alkoholfreie Getränke