See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa środków czystości wraz z akcesoriami do sprzątania dla Politechniki Warszawskiej Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa środków czystości wraz z akcesoriami do sprzątania dla Politechniki Warszawskiej Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej. Częstotliwość składanych zamówień na poszczególne partie zamawianego asortymentu to max. 1 raz w miesiącu. Maksymalny termin realizacji poszczególnych partii zamówień wynosi 6 dni roboczych od złożenia zamówienia. Natomiast maksymalny termin rozpatrzenia reklamacji to 4 dni robocze licząc od dnia jej złożenia przez Zamawiającego, poprzez dostarczenie brakującego asortymentu lub dokonanie wymiany wadliwego asortymentu na nowy i wolny od wad. Szczegółowy przedmiot zamówienia znajduje się w Formularzu asortymentowo-cenowym 2.2., 2.3, a sposób jego realizacji w Tomie II SWZ. Zamawiający gwarantuje wykupienie minimum 80% wartości brutto zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 716676-2024
Interne Kennung: WIChiP/261-9/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art, 18424300 Einweghandschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Papier toaletowy, ręczniki papierowe, akcesoria do sprzątania
Beschreibung: Sukcesywna dostawa papieru toaletowego, ręczników papierowych wraz z akcesoriami do sprzątania typu: worki na śmieci, ścierki, mopy, rękawiczki, szczotki ryżowe, miotły. Maksymalny termin realizacji poszczególnych partii zamówień wynosi 6 dni roboczych od złożenia zamówienia. Natomiast maksymalny termin rozpatrzenia reklamacji to 4 dni robocze licząc od dnia jej złożenia przez Zamawiającego, poprzez dostarczenie brakującego asortymentu lub dokonanie wymiany wadliwego asortymentu na nowy i wolny od wad. Szczegółowy przedmiot zamówienia znajduje się w Formularzu asortymentowo-cenowym 2.2., a sposób jego realizacji w Tomie II SWZ. Zamawiający gwarantuje wykupienie minimum 80% wartości brutto zamówienia.
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Środki do utrzymania czystości
Beschreibung: Sukcesywna dostawa środków do utrzymania czystości typu: mydło w płynie, pasty do mycia, środki do mycia i konserwacji podłóg, środki do mycia powierzchni wodoodpornych, środki do czyszczenia i konserwacji urządzeń ze stali nierdzewnej, proszek do prania, wkłady zapachowe do pisuaru, płyn do mycia naczyń, płyn do WC, płyn do mycia powierzchni szklanych, środki do czyszczenia mebli, tabletki do zmywarki, sól i płyn nabłyszczający do zmywarki, odświeżacze powietrza. Maksymalny termin realizacji poszczególnych partii zamówień wynosi 6 dni roboczych od złożenia zamówienia. Natomiast maksymalny termin rozpatrzenia reklamacji to 4 dni robocze licząc od dnia jej złożenia przez Zamawiającego, poprzez dostarczenie brakującego asortymentu lub dokonanie wymiany wadliwego asortymentu na nowy i wolny od wad. Szczegółowy przedmiot zamówienia znajduje się w Formularzu asortymentowo-cenowym 2.3., a sposób jego realizacji w Tomie II SWZ. Zamawiający gwarantuje wykupienie minimum 80% wartości brutto zamówienia.
Interne Kennung: część 2