See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja i przeprowadzenie studiów podyplomowych dla nauczycieli wychowania przedszkolnego (INTEGRACJA SENSORYCZNA)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie studiów podyplomowych dla nauczycieli wychowania przedszkolnego w ramach projektu: Zintegrowany Program Rozwoju talentów i Kompetencji Kluczowych w Przedszkolach BOF o nr FEPD.08.02IZ.000003/24. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego PLUS. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa organizacji i przeprowadzenia studiów podyplomowych dla nauczycieli wychowania przedszkolnego kierunek Integracja sensoryczna.
Interne Kennung: Integracja sensoryczna
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80300000 Dienstleistungen von Hochschulen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Organizacja i przeprowadzenie studiów podyplomowych dla nauczycieli wychowania przedszkolnego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie studiów podyplomowych dla nauczycieli wychowania przedszkolnego w ramach projektu: Zintegrowany Program Rozwoju talentów i Kompetencji Kluczowych w Przedszkolach BOF o nr FEPD.08.02IZ.000003/ 24. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego PLUS. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa organizacji i przeprowadzenia studiów podyplomowych dla nauczycieli wychowania przedszkolnego kierunek Integracja sensoryczna.
Interne Kennung: integracja sensoryczna