178375-2025 - Ergebnis
Polen – Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke – Zakup, dostaw i montaż fabrycznie nowej instalacji do segregacji zmieszanych odpadów remontowo budowlanych w Częstochowskim Przedsiębiorstwie Komunalnym Sp. z o.o. w Sobuczynie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup, dostaw i montaż fabrycznie nowej instalacji do segregacji zmieszanych odpadów remontowo budowlanych w Częstochowskim Przedsiębiorstwie Komunalnym Sp. z o.o. w Sobuczynie
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje dostawę i montaż fabrycznie nowej linii do segregacji odpadów poremontowych i budowlanych na terenie Częstochowskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o. w Sobuczynie ul. Konwaliowa 1, 42 – 263 Wrzosowa. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie linii sortowniczej odpadów poremontowych i budowlanych składającej się z przenośnika zasypowego wyposażonego w bunkier załadowczy, przenośnika wznoszącego, przenośnika sortowniczego zainstalowanego na trybunie sortowniczej, dodatkowo wyposażonej w zabudowę w postaci kabiny sortowniczej, zapewniającej wymagane warunki pracy dla personelu sortującego. Ostatnim elementem ciągu technologicznego jest separator frakcji żelaznej zainstalowany nad ostatnim segmentem przenośnika sortowniczego w oparciu o własna konstrukcję nośną. Szczegółowe wymagania w zakresie przedmiotu i zakresu zamówienia zostały określone w pkt 4 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung24470-2025
Interne Kennung01/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45222100 Bau von Abfallbehandlungsanlagen, 42417200 Fördereinrichtungen, 51540000 Installation von Maschinen und Geräten für besondere Zwecke, 45223210 Bauarbeiten für Stahlkonstruktionen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup, dostawa i montaż fabrycznie nowej instalacji do segregacji zmieszanych odpadów remontowo budowlanych w Częstochowskim Przedsiębiorstwie Komunalnym Sp. z o.o. w Sobuczynie