2. Verfahren
Verfahren
Titel: LELIS-SKOLE BUDOWA INFRASTRUKTURY TECHNICZNEJ ORAZ ZAKUP SPRZĘTU DO ZARZĄDZANIA KATASTROFAMI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: „Dostawa fabrycznie nowego pojazdu wraz z osprzętem do zarządzania katastrofami” w ramach projektu „LELIS-SKOLE BUDOWA INFRASTRUKTURY TECHNICZNEJ ORAZ ZAKUP SPRZĘTU DO ZARZĄDZANIA KATASTROFAMI”. Szczegółowy zakres dostawy oraz opis realizacji przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do niniejszej SWZ oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 10 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: IR.271.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: "LELIS-SKOLE BUDOWA INFRASTRUKTURY TECHNICZNEJ ORAZ ZAKUP SPRZĘTU DO ZARZĄDZANIA KATASTROFAMI"