2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vodíkový záložní zdroj – dodávka komponent včetně souvisejících služeb
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodatečné vybavení prototypu vodíkového záložního zdroje včetně souvisejících zkoušek a inženýrských prací za podmínek uvedených v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 ZD „Návrh smlouvy“.
Interne Kennung: Vodíkový záložní zdroj – dodávka komponent včetně souvisejících služeb
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení podle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31156000 Regelbare Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodatečné vybavení prototypu vodíkového záložního zdroje včetně souvisejících zkoušek a inženýrských prací za podmínek uvedených v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 ZD „Návrh smlouvy“ .