2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa kompleksowej organizacji udziału przedsiębiorstw z województwa łódzkiego w charakterze wystawców na targach branży spożywczej IFE 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej organizacji udziału przedsiębiorstw z województwa łódzkiego w charakterze wystawców na targach branży spożywczej International Food & Drink Event 2026 (dalej IFE 2026) w Londynie (Wielka Brytania), które odbędą się w terminie 30.03 – 01.04.2026 r. w ramach projektu pn. „InterEuropa - umiędzynarodowienie działalności przedsiębiorstw z województwa łódzkiego poprzez udział w wydarzeniach targowych i ekspansję na rynki europejskie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 oraz ze środków pochodzących z budżetu Województwa Łódzkiego. 1. Organizacja i przeprowadzenie spotkania przygotowującego do udziału w targach IFE 2026 2. Organizacja uczestnictwa w targach IFE 2026, w tym: 2.1. Zakup powierzchni wystawienniczej 2.2. Wykonanie projektu zabudowy stoiska oraz jego realizacja zgodnie z wytycznymi 2.3. Zapewnienie wyposażenia stoiska wraz z montażem i demontażem 2.4. Kompleksowa obsługa stoiska 2.4.1. Zapewnienie obsługi technicznej stoiska 2.4.2. Zapewnienie obsługi asystenckiej stoiska 2.5. Zapewnienie ubezpieczenia stoiska wraz z jego wyposażeniem 3. Ubezpieczenie Uczestników Wydarzenia 4. Obsługa koordynatora Wydarzenia 5. Transport osób 6. Transport/spedycja materiałów i produktów 7. Usługa zakwaterowania 8. Zapewnienie wstępu na targi 9. Dodatkowe obowiązki Wykonawcy 10. Przeniesienie autorskich praw majątkowych do przedmiotu zamówienia Przedmiot zamówienia został opisany w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwanym dalej „SOPZ”), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, będącym jednocześnie Załącznikiem nr 1 do projektu umowy (Załącznik nr 4 do SWZ). Projekt umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych stanowi Załącznik Nr 4A do SWZ. Nazwa i kod CPV: 63000000-9 - Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży 79950000-8 - Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów 55100000-1 - Usługi hotelarskie 60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów) 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji 44100000-1 - Materiały konstrukcyjne i elementy podobne 44112000-8 - Różne konstrukcje budowlane 60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą 63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej Projekt, którego dotyczy umowa, jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 oraz ze środków pochodzących z budżetu Województwa Łódzkiego
Vorherige Bekanntmachung: 777457-2025
Interne Kennung: OPPIV.272.88.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen, 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport), 79342200 Reklamedienste, 44100000 Baustoffe und Zubehör, 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer, 44112000 Diverse Bauwerke, 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej organizacji udziału przedsiębiorstw z województwa łódzkiego w charakterze wystawców na targach branży spożywczej International Food & Drink Event 2026 (dalej IFE 2026) w Londynie (Wielka Brytania), które odbędą się w terminie 30.03 – 01.04.2026 r. w ramach projektu pn. „InterEuropa - umiędzynarodowienie działalności przedsiębiorstw z województwa łódzkiego poprzez udział w wydarzeniach targowych i ekspansję na rynki europejskie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 oraz ze środków pochodzących z budżetu Województwa Łódzkiego. 1. Organizacja i przeprowadzenie spotkania przygotowującego do udziału w targach IFE 2026 2. Organizacja uczestnictwa w targach IFE 2026, w tym: 2.1. Zakup powierzchni wystawienniczej 2.2. Wykonanie projektu zabudowy stoiska oraz jego realizacja zgodnie z wytycznymi 2.3. Zapewnienie wyposażenia stoiska wraz z montażem i demontażem 2.4. Kompleksowa obsługa stoiska 2.4.1. Zapewnienie obsługi technicznej stoiska 2.4.2. Zapewnienie obsługi asystenckiej stoiska 2.5. Zapewnienie ubezpieczenia stoiska wraz z jego wyposażeniem 3. Ubezpieczenie Uczestników Wydarzenia 4. Obsługa koordynatora Wydarzenia 5. Transport osób 6. Transport/spedycja materiałów i produktów 7. Usługa zakwaterowania 8. Zapewnienie wstępu na targi 9. Dodatkowe obowiązki Wykonawcy 10. Przeniesienie autorskich praw majątkowych do przedmiotu zamówienia Przedmiot zamówienia został opisany w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwanym dalej „SOPZ”), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, będącym jednocześnie Załącznikiem nr 1 do projektu umowy (Załącznik nr 4 do SWZ). Projekt umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych stanowi Załącznik Nr 4A do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen, 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport), 79342200 Reklamedienste, 44100000 Baustoffe und Zubehör, 44112000 Diverse Bauwerke, 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer, 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen