See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inkoop licenties Digitale Knipselkrant NT1/NT2 voor de landelijke digitale bibliotheekcollectie.
Beschreibung: De KB is voornemens een Raamovereenkomst aan te gaan met de huidige contractpartij voor de inkoop van licenties betreffende De Slimme Nieuwslezer, type content is Digitale Knipselkrant NT1/NT2 voor de landelijke digitale bibliotheekcollectie. Het gaat hierbij om maximaal 5000 actieve accounts per jaar en een staffelafspraak voor gebruik boven de 5000 actieve gebruikers minimaal 5000 gebruikers
Interne Kennung: 2026/0313wma
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92400000 Dienstleistungen des Nachrichten- und Pressedienstes
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72310000 Datenverarbeitung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De KB is voornemens een Raamovereenkomst aan te gaan met de huidige contractpartij voor de inkoop van licenties betreffende De Slimme Nieuwslezer, type content is Digitale Knipselkrant NT1/NT2 voor de landelijke digitale bibliotheekcollectie. Het gaat hierbij om maximaal 5000 actieve accounts per jaar en een staffelafspraak voor gebruik boven de 5000 actieve gebruikers 500000
Interne Kennung: 1